Je to už šest týdnů, co uklouzl na sněhu a uhodil se do hlavy. Manželka Eva okamžitě volala sanitku, která Vladimíra odvezla do nemocnice v Českých Budějovicích. „Museli mu odsát rozsáhlý hematom, který tlačil na mozek,“ svěřil deníku Aha! očitý svědek události. Textař ale o operaci ani nevěděl, byl v kómatu.

Eva Poštulková nechala po zákroku manžela převézt do pražské Nemocnice Na Homolce. Podle informací Aha! tady autor písní jako Nedělní ráno, Bludička Julie, Veď mě dál, cesto má leží stále. Lékaři považují jeho stav za velice vážný.  „Nedokážou mi říct, co bude dál,“ svěřila se už před časem manželka Eva.

Přátelé, mezi něž patří i zpěvačky Hana Zagorová (72), Marie Rottrová (77) či Marta Kubišová (76), pro které Poštulka mj. také psal, se o něho navíc strachují. „Nevíme, co s Vladimírem je, ani kde je, protože jeho žena s nikým nekomunikuje,“ řekl deníku Aha! jeden z přátel, který si nepřeje být jmenován.

Poslední zápis

Vladimír Poštulka je nejen textař a spisovatel, ale také znalec dobrého jídla. Jeho blog, při jehož čtení se vám sbíhaly sliny, osiřel. Poslední zápis skvělého gurmeta-kritika je z 30. prosince loňského roku. Psal lákavě o proslulé rybí dobrotě zvané Cioppino.

VIDEO: Autor hitu Sladké mámení Poštulka tvrdí: Proslavil jsem i Zdeňka Pohlreicha!

Video
délka: 05:20

Autor hitu Sladké mámení Poštulka tvrdí: Proslavil jsem i Zdeňka Pohlreicha! Petr Soukup, Markéta Reinischová

Fotogalerie
14 fotografií