Podle vlastních slov už situaci konzultoval s jejich dcerou Aničkou (23). „Chci to řešit s doktorem, který stejný problém řešil a vyřešil s Hankou Krampolovou,“ svěřil se Felix týdeníku Rytmus života. Dáda s tím v žádném případě nebude souhlasit, ale to naštěstí ani nemusí,“ dodal trochu výhrůžně.

Dáda ale vytáhla ze skříně šťavnatého kostlivce. „Před třemi lety mu na magnetické rezonanci diagnostikovali počínající demenci. Jestli je tedy někdo nesvéprávný, je to on!“ řekla deníku Aha! Patrasová.

Pro nečekané manželovo vyjádření má vlastní vysvětlení. Podle ní vyvolaná kauza jen zastírá jeho skutečné úmysly. „Když jsem podala žádost o rozvod, přemluvil mě, abych ji stáhla. Chtěla jsem ji podat znova, ale on se mě chce zbavit bez rozvodu. Nechce se rozvádět, chce celý majetek pro sebe. Máme společné jmění manželů,“ prozradila herečka a zpěvačka.

A připomíná, že po revoluci Felix neměl kšefty, kapela Ladislava Štaidla (74) se rozpadla a nikdo nevěděl, co bude. „Chodil kanálama a já jsem ho živila, peníze si ale ukládal on a já z nich asi už nic neuvidím,“ řekla Aha! Dáda rozzlobeně. „Byla jsem hloupá, že jsem mu věřila a veškerou správu majetku nechávala na něm. Nedává mi žádné peníze. Je to velký manipulátor se schopností přesvědčit lidi. Měl by se stydět za to, co udělal!“ vzkázala Patrasová svému stále ještě manželovi s tím, že se nejspíš bude muset poradit s právníky.

Chlubí se cizím peřím?

Felix se ve svém vyjádření pro Rytmus života dopustil jisté nepřesnosti. „Říká, že pro mě vymyslel písničku Chytila jsem na pasece žížalu. Hudbu ale napsal Vladimír Popelka a slova Ondřej Suchý. Dlouho vyhrávala Poháry pro písničku,“ uvedla to na pravou míru Dáda.

VIDEO: Felix Slováček o odchodu od Dády: Jeden ošklivý rozvod už mám za sebou.

Video
délka: 03:38.11

Felix Slováček o odchodu od Dády: Jeden ošklivý rozvod už mám za sebou. David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
87 fotografií