Dáda jako Terminátor, Dáda jako Měsíc na nebi, její obličej ve střepu, moře pod Tančícím domem v Praze, to už není nic nového. To vše je možné najít na sociální síti Patrasové. Jenže ta teď zašla ještě trochu dál a začala přímo s fotomontážemi, které mají navozovat dojem, že je v Itálii. „Slunečné dny, Itálie,“ tvrdí všude Dáda.

Copak o to, fotkami ze slunné Kalábrie se chlubila v minulosti hojně a nestyděla se zapózovat v odvážných plavkách či během romantických chvilek se svým přítelem Vitem. Těžko říct, co je letos jinak a co herečce brání do ciziny odcestovat doopravdy. Ovšem z jejích současných fotek zvláštní kvality je jasné, že ve skutečnosti v Itálii není. Podle kontur a stínů lze poznat, že na schodiště lemované zelení a květinami je postava Dády jen dodělaná.

A ještě víc je všechno jasné při pohledu na další příspěvek, který má asi působit coby selfie před italským městečkem plným typické architektury. Jenže každý pozorný člověk si musí všimnout, že jsou baráčky ve skutečnosti jen hezkou ilustrací, nikoliv fotografií. Je to tedy jasná fotomontáž. Vlastní hlavu si navíc herečka vypůjčila z fotky z Kalábrie, kterou ale pořídila v roce 2017. A kdo by se s něčím takovým namáhal, pokud by měl skutečně možnost v Itálii udělat fotku novou a přirozenou... Spíš to tak tedy působí, že Patrasová je v Praze a o dovolené si nechává jen zdát. A fantazií se nechává dost unášet.

Ostatně si toho všimli i její fanoušci na instagramu. „Jak vy to děláte, že jste pořád někde jinde?“ utahovali si z ní nenápadně někteří a označovali ji za cestovatelku. „Vy ty výlety doslova stříháte,“ vtipkoval zase další rýpal.

Otázka je, proč se do něčeho takového představitelka princezny Xenie vůbec pouští. Může to mít třeba něco společného s tím, že její stále ještě manžel Felix Slováček (76) už má život uspořádaný s jinou ženou? Jeho partnerka, výtvarnice Lucie Gelemová (36) si navíc nedávno vyzkoušela svatební šaty a je tak více než jasné, že by si muzikanta ráda vzala. To asi Dáda neslyší ráda.

VIDEO: Patrasová o Slováčkovi: Nebudu se řídit jeho milenkou! To je přes čáru!

Video
délka: 01:26.10

Patrasová o Slováčkovi: Nebudu se řídit jeho milenkou! To je přes čáru! Hana Hoschlová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
52 fotografií