Pátek 25. září 2020
Svátek slaví Zlata, zítra Andrea
Zataženo, déšť 16°C
DISKUSE K ČLÁNKU

sedairiadj...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(18. 02. 2020 17:01)

illenne:Jen hlupák by uvěřil, že jsou to autentické snímky z Itálie . Fotomontáž a nestydí se je Dáda vydávat jako fotky z dovolené. No, jak myslí, pokud tomu sama věří .

(13. 08. 2019 20:37)

jardavozembouchak:Kdyby se nechovala jako 13. lety dráček a neměla neustále potřebu se svěřovat na frackobuku Instagramu či Twitteru, nebo jak se tyto blbosti jmenuji, a chovala se primerene svemu veku, tak by ostuda nebyla. Nechapu lidi, kteri maji neustale potrebu davat sve osobni fotky a zpravy do sveta. To nemaji zadne zive kamarady?

(31. 07. 2019 08:33)

pelagie:jak je stará, tak jeb....., koho tahle opilecká troska zajímá..

(31. 07. 2019 08:14)

josie7:Fotky si dnes upravuje skoro každá rádoby celebrita, jen by sem Blesk nemusel dávat starou fotku s Vitem se šálou na krku, když je jasné, že tento vztah zrovna moc nefunguje.

(31. 07. 2019 07:34)

pupakk:Tak jí z toho všeho okolo prostě pořádně hráblo, no.
Chtěla by zmizet do Itálie, kde se jí líbí, daleko od sr.aček tady, od toho svého úchylného dědka a jeho nové příšery, do klidu, k moři...
Ani se jí nedivím.
Kdo z vás nechtěl být v nějaké fázi života někde úplně jinde?
Komu z vás nikdy neselhaly nervy?
Jo, už je starší, čerstvě objevila kouzlo internetu a přidává nesmyslné koláže, ale já jí chápu a držím jí palce, ať se dá do pohody.

(31. 07. 2019 00:25)

janka69: Felix stále niekde lieta po svete a Dáda musí sedieť sama doma....nikoho nemá a preto to podúrovňové divadlo s Italským frajerom...nikdy žiadny nebol....len jej vylepšoval imidž....smutné , ako sa môže zhovadiť staršia žena....

(30. 07. 2019 22:33)

y1xcvbnm:Tak jí to dopřejte, představte si že nejošklivější muže v celém okolí ztratila, ten má jinou , a ona stárnoucí našla program kde si vylepší tvář a připadá si jako za mlada kdy šla z ruky do ruky a tak je alespoň chvilku šťastná, je zajímavé že mladí si zestaršují tvář a ona dělá opak. Je mi jí líto a tak jí to přeji , ať si hraje.

(30. 07. 2019 20:46)

beruska56:No a co jako Proč by si nemohla vylepšit foto. Dělá to spousta lidí i já.

(30. 07. 2019 20:35)

tomik007:TOZ asi ji uz yeblo

(30. 07. 2019 20:08)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy