Je veřejným tajemstvím, že je jejich manželství léta v troskách!. Nyní ale Dáda Patrasová vyřkla poprvé slovo rozvod! „Myslím, že když na to denně myslí, tak to může denně dělat. Já proti tomu určitě nebudu,“ opáčil deníku Aha! saxofonista, který už dlouho hledá útěchu v náručí výtvarnice Lucie Gelemové (36).

„Jsme spolu pět let. A jsem moc rád, že jsem potkal člověka, jako je Lucie. Myslím, že je to radost každého chlapa, který v mém věku potká někoho, kdo je příjemný milý, krásný a zamilovaný,“ vyznal se Felix ze své lásky.

Svatba a dozor nad Dádou

Přihlédneme-li k tomu, že srdce jeho manželky zase bije pro fešáckého Itala Vita, nabízí se otázka, jestli by rozvod nebyl nejlepším řešením pro všechny strany. „Myslím, že ne. A možná taky ano. Na to nedokážu dobře odpovědět,“ řekl Slováček nerozhodně.

„V první řadě by měla Dáda sama řešit svůj život. Všichni lidé kolem, včetně mě, jí rádi pomohou,“ dodal na vysvětlenou. Z rozvodu podle svých slov strach nemá. „Už jsem tak starej, že je mi to celkem jedno,“ uvedl smířeně.

Ačkoli Felix nežije ve společné domácnosti s Dádou, stále ji navštěvuje. Už ho prý ale nezajímá, co jeho manželka dělá... „Je teď pod kontrolou policie, tak by to měla kontrolovat policie. Já to nekontroluju určitě. Nechodím s trubičkou a detektorem lži, to vážně nechodím,“ pronesl v narážce na opileckou bouračku své ženy.

Ta na konci loňského roku způsobila za volantem nehodu a nadýchala přes dvě promile, za což si vysloužila zákaz řízení na dva roky a mastnou pokutu ve výši 150 tisíc korun. Od té doby se Patrasová dušuje, že dala alkoholu vale.

VIDEO: Felix Slováček o rozvodu s Dádou a vztahu s Lucií

Video
délka: 03:38.11

Felix Slováček o rozvodu s Dádou a vztahu s Lucií David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
90 fotografií