Bývalá moderátorka erotického pořadu Peříčko Zuzana Belohorcová chce vypadat neustále mladě a svěží, a tak nemá problém si jednou za čas nechat od doktorů trošku vypomoci. Při její poslední letní návštěvě Bratislavy navštívila estetickou kliniku kvůli problému, který ji dlouhou dobu trápil. 

„Jsou to tzv. kuřácké vrásky, které jsou v mém případě podmíněny geneticky. Do oblasti nad horní ret se aplikuje v malé dávce kyselina hyaluronová, která nejen vyplní vertikální vrásky, ale i krásně vykonturuje vrchní ret a oživí pokožku v okolí, říká na sociální síti otevřeně slovenská kráska. 

Belohorcová, jež žije se svým manželem Vlastou Hájkem a dětmi už několik let v Miami, si po zákroku nemůže výsledek vynachválit. „S odstupem několika dní vidím neskutečný účinek. Podobným problémem trpí moje milovaná maminka, tak věřím, že při mé nejbližší návštěvě hlavního města navštívíme kliniku společně, dodala blondýnka, která se úprav nebojí, ale nepřehání to. Ve svém věku stále vypadá přirozeně.

V roce 2015 si moderátorka nechala chirurgicky vylepšit prsa. Jak sama říkala, nepotřebovala to, jen se chtěla cítit dobře. „Nikdy jsem nebyla na plastice, ať už šlo o cokoli. Fandím akorát botoxu, proto na něj chodím pravidelně už deset let. Vzhledem k tomu, že už mám za sebou dva porody a poštěstilo se nám mít páreček, neplánujeme další děti. Není tedy důvod si neudělat radost,“ prozradila tehdy Zuzana pro iDnes.cz.

VIDEO: Sexbomba Belohorcová promluvila o třetím dítěti! A s manželem staví hotel 

Video
délka: 09:01

Sexbomba Belohorcová promluvila o třetím dítěti! A s manželem staví hotel Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
100 fotografií