Jenšíková, která s Nedvědem mladším začala randit teprve nedávno, se před ním scházela s jiným zpěvákem, o generaci starším Karlem Kahovcem (72). „S Karlem jsem ale ještě předtím vztah čestně ukončila," zdůrazňuje Jenšíková.

„Nerozuměli jsme si a nemyslím, že by v tom nějakou roli hrál věk. Karel se prostě uzavřel do sebe a jeho přístup k životu byl apatický. Snažit se začal až ve chvíli, kdy bylo pozdě,“ říká Jenšíková.

S Františkem Nedvědem mladším se prý žena seznámila na jeho vystoupení v Lukách pod Medníkem 21. dubna. A věci pak nabraly rychlý spád. „Dříve se o Františkovi psalo hodně v souvislosti s psychickými problémy, ale to už je minulostí. Je jako znovuzrozený. Žijeme spolu, vím, že mě chce požádat o ruku a není vyloučené ani dítě,“ směje se šťastná Zuzana, která si nenechá lásku zkazit ani výpady závistivců na sociálních sítích.

„To víte, že se jich pár objevilo, prostě je mažeme. Jsou to aktivity především Františkovy bývalky, která se s tím asi nedokáže smířit,“ dodává Jenšíková, kterou už František představil i svému otci Františkovi staršímu. „Jezdíme za nimi na chlalupu na kafe, je to fajn," říká Zuzana.

VIDEO: Zuzana v době, kdy chodila s Kahovcem, promluvila v pořadu Zuzany Bubílkové

Video
Video se připravuje ...

Zpěvák Karel Kahovec (69): 15 let jsem taxikařil! A našel si mladou milenku! Zuzana Bubílková, Jan Jedlička

Fotogalerie
30 fotografií