Slavný zpěvák Honza Nedvěd si natáčení velmi užil. Ordinaci totiž miluje především jeho milovaná Pavlínka. Kvůli ní svoji roli, kterou mu zařídil Petr Rychlý, přijal především. "Potkali jsme se s Petrem Rychlým na jedné reklamní akci a povídali jsme o Ordinaci. Zmínil jsem, že moje Pavlínka to miluje a on se asi zmínil o mně. Přišla paní producentka a nabídla mi roličku. Okamžitě jsem přijal," svěřil se Jan Nedvěd. 

Ten se také rozpovídal o tom, jak má Pavlínka seriál ráda, jak se jim s Pavlínkou žije a o jejich nekonečné lásce. "Pavlínka měla radost a čeká, že přinesu pozdravy od Boba a Heluš. Ona tím žije, opravdu. Ona se u toho zrelaxuje," vysvětlil. "My jsme prošli krásným vývojem toho manželství, opravdu. Všechno tam bylo, co v manželství má být. Jsme k sobě tolerantní, těšíme se z krásného dne. Je to krásné. Ale musíte mít vedle sebe toho pravého, a to já poznal až s Pavlínkou. Já ji mám neskonale a hluboce rád," dodal slavný zpěvák, který se svým bratrem Františkem složil a zpíval mega hity jako Kohout nebo Podvod.

Natáčení probíhalo v noci a bylo dosti náročné. A navíc byl zpěvák dost nervózní. Dokonce ho na chviličku napadlo, že to vzdá. "„Ale pak jsem si říkal, je mi sedmdesát, bude to dlouhé natáčení, všechno se bude pětkrát opakovat a že už na to asi nebudu mít sílu. Chtěl jsem to vzdát, ale pak jsem si uvědomil, že dva dny před natáčením mám narozeniny a že si to k nim nadělím. A jsem hrozně rád, že jsem to nevzdal a jsem tady, protože to pro mě byl úžasný zážitek,“ řekl.

Nakonec byl s prací před kamerou velice spokojený a moc si to užil. „Pan režisér mi řekl, abych nehrál, abych mluvil tak, jak mluvím běžně. A tak jsem hrál obyčejně, jednoduše. Myslím si, že největší herectví je pro mě hraná pravda,“ svěřil se Nedvěd, který mnohé herce svým vystoupením dojal.  

„Plakala jsem. Plakala i Martinka Randová a kupodivu i Martin Zounar dostal slzu do oka,“ práskla na kolegy Valérie Zawadská. A Martina Randová alias Heluš její slova akorát podtrhla: „Bylo to báječný. Pan Nedvěd hrál moc pěkně, uměl text, všechno řekl. Když v kostele začal hrát písničku Kohout, dojalo nás to všechny.“

Jubilejní sedmistý díl Ordinace v růžové zahradě 2 uvidíte dnes ve 20:20.

Fotogalerie
28 fotografií