Pětadvacetileté manželství ukončili Maroš Kramár a jeho půvabná manželka, právnička Nataša Nikitinová (51), během dvaceti minut, jak alespoň prohlašovala hercova maminka, paní Tatiana Kramárová. Nyní prozradila, že si tenhle charismatický Slovák buduje nové letní sídlo v Dunajskej Lužnej, kam se hodlá brzy přestěhovat. S rozvodem totiž přišel o své pevné zázemí s rodinou, a vzhledem k jeho pracovním povinnostem u našich zahraničních sousedů nemůže trávit veškerý čas ani ve svém pražském bytě.

Právě u rozestavěné vilky byl ale několikrát přistižen v doprovodu neznámé brunetky, a tak se okamžitě začalo spekulovat, kdo ona tajemná dáma je. Že by nový objekt jeho zájmu? Světlovlasý herec známý i z mnoha českých filmů, seriálů a pohádek, se ostatně nikdy netajil svou slabostí pro opačné pohlaví, v minulosti byl spojován například s exotickou herečkou Marou Lukamovou (32), se kterou se seznámil na natáčení slovenské verze Ordinace v růžové zahradě, a neodolal prý ani půvabům plavovlasé Lucie Molnárové (32), kterou nyní vídáme v seriálu Kameňák.

Žena, s níž se Kramár v posledních dnech ukazuje na veřejnosti, ovšem není v jeho životě žádným novým objevem! „Jde o manažerku Marošova divadla Vo veži, je to jeho pravá ruka. Znají se už dlouho, v pracovních věcech mu velmi pomáhá a má na starosti i průběh všech představení. Vždy, když něco potřebuje vyřídit, postará se o to. Mají k sobě blízko. Dokonce když byl herec v lednu 2017 v Austrálii spolu se svým představením, dělala mu společnost. Tráví spolu dost času, ale zda mají k sobě blíž, než jen jako kamarádi a kolegové, to je otázkou,“ prozradil Plusce zdroj z hercova okolí.

„S manželkou jsme se po dlouhých hovorech dohodli a dostal jsem k šedesátce svobodu,“ svěřil se sice Novému Času sám skleslý Kramár, nicméně vzhledem k tomu, že se teď čerstvě přidal do klubu nezadaných perspektivních mužů, jako svobodnému muži mu už nic nebrání začít si nějaký další vztah. Zda však bude jeho novou vyvolenou žena, s níž chodí pravidelně kontrolovat dělníky na novém bydle, je zatím ve hvězdách…

VIDEO: Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit!

Video
délka: 02:43.35

Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit! redakce Blesk

Fotogalerie
30 fotografií