Není to poprvé, co se v souvislosti s touhle manželskou dvojicí skloňuje slovo rozvod, už koncem roku 2017 to mezi nimi hodně skřípalo. Nepříjemnou situaci se jim ale podařilo ustát, a dokonce se spolu na nějaký čas přesunuli na Kostariku. Zdálo se tedy, že je vše tak, jak má být, idylka mezi sympatickou právničkou a hercem a moderátorem Marošem Kramárem však dlouho nevydržela…

Se svou paní, které Maroš pro její ruský původ láskyplně přezdívá Carevna, je přitom už od roku 1999. Mají spolu tři děti, dceru Tamaru (18) a syny Timura (17) a Marka (10).

Světlovlasý umělec, známý i z mnoha českých filmů, seriálů i pohádek, se ovšem nikdy netajil svou slabostí pro opačné pohlaví. V minulosti prý randil s exotickou herečkou Marou Lukamovou (32), se kterou se seznámil na natáčení slovenské verze Ordinace v růžové zahradě, a neodolal ani půvabům plavovlasé Lucie Molnárové (32). Fotografové mnohokrát Kramára nachytali ve společnosti jiných žen a některé navíc přímo na cestě do jeho „staromládeneckého“ bytu v Praze. Manželka ho však vždy zuřivě hájila… Jak se ale zdá, nakonec přece jenom bouchla do stolu.

Na stole u Kramárových by nyní měly ležet rozvodové papíry. „Jejich vztah je dlouho v katastrofálním stavu a Nataše zřejmě přetekl pohár trpělivosti. O rozvod požádala ona,“ prozradil Plusce dobře informovaný zdroj z blízkého okolí herce a jeho manželky. Sám Kramár, který zazářil v českém seriálu Letiště jako kapitán Václav Schindler, se k celé kauze postavil velice vyhýbavě. Prohlásil jenom, že se k tomu nehodlá vyjadřovat. Blížící se rozvod tedy nepopřel. Nikitinová měla pro jistotu celý den vypnutý mobil, takže nebylo možné získat její stanovisko.

„V každém manželství je to chvilku v pořádku, potom je bouřka, potom vyjde slunce, je to všelijak. To jsou soukromé věci, se kterými bych se velmi nerad svěřoval médiím,“ tvrdil Kramár minulý rok ve slovenskému Top Staru a v rozhovoru pro český časopis Téma zase zdůraznil, že rozvod by pro něj vůbec nebyl výhodný: „Nesmím v manželství zlobit, protože moje žena je nejen krásná, ale jako právnička i velmi schopná. Z manželství bych odešel jen s igelitkou.“ Možná teď ale na tu igelitku přece jenom dojde…

VIDEO: Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit!

Video
délka: 02:43.35

Maroš Kramár: Překvapilo mě, že Bartoška nepřestal kouřit! redakce Blesk

Fotogalerie
33 fotografií