Ve slovenské obdobě pořadu "Hádej, kdo jsem" se čtyři slavní lidé snažili uhádnout povolání pozvaného pana Romana. Aby jim trošku pomohl, dostali od něj první indicii. Oni tam už jsou, my tam budeme," zněla.

„Pohřební ústav," vyhrkl Maroš Kramár první myšlenku, která ho napadla a rozesmál tím přítomné publikum. Následně měla jako první začít s hádáním jeho herecká kolegyně Zdena Studenková, jenže než se dostala ke slovu, předběhl ji Kramár znovu.

„Ty už jsi blízko," rýpl si do o pět let starší herečky. „No, stejně jako ty," bránila se Studenková. „Však proto si tě vybral," pokračoval Kramár a poukázal tím na vyšší věk herečky, která si zahrála třeba i v komedii století S tebou mě baví svět.

Zatímco si dělal ze své kolegyně legraci, publikum se jen nervózně smálo. Ani moderátor pořadu si neuměl s nepříjemnou situací poradit, a tak se z toho nakonec snažila vybruslit sama Studenková.

„A takto se s Marošem dobíráme. Asi půl století. Protože se známe od Marošových deseti let a od mých patnácti," vysvětlila jejich téměř bratrsko sesterský vztah.

„Už jsi mi hrála přitelkyni, manželku a matku, teď chystají hru, kde mi budeš hrát babičku!" nedokázal se zastavit Kramár. Blonďatá herečka má pro kamarádův smysl pro humor pochopení, a tak celou situaci nakonec přešla s úsměvem. 

VIDEO: Zdena Studenková: Plastiky podstupuji hlavně kvůli svému pocitu, ne kvůli mladšímu příteli

Video
délka: 02:49.32

Zdena Studenková: Plastiky podstupuji hlavně kvůli svému pocitu, ne kvůli mladšímu příteli Adam Balažovič

Fotogalerie
74 fotografií