Už je to pět týdnů, co herec a moderátor opustil svého doktora Matyáše Bojana, ale díky předtočeným dílům to zatím diváci primáckého seriálu Modrý kód nemohli postřehnout. 

„Měl jsem delší dobu pauzu, poprosil jsem o odchod. Bylo to z toho důvodu, abych mohl mít víc času na sebe, stavbu domu, a hlavně na přítelkyni a plánování svatby,“ prozradil deníku Aha! Gránský, který se v srpnu chystá říct »ano« své snoubence Nikole Madunické (25) po sedmi letech soužití.

Vydělané koruny se mu tak pomalu, ale jistě kutálejí do všech stran. Část skončí u svatební agentury, kterou si najal. Další peníze mizí v luxusní stavbě ve Statenicích u Prahy, kde si herec staví hnízdečko lásky hned vedle vily svých rodičů.

„Dům už skoro stojí, tak v srpnu by měl být hotový, na Vánoce už budeme bydlet. Teď zažíváme hezké, ale náročné období. Je to všechno nákladné, ať už stavba, nebo svatba, ale všechno rádi řešíme,“ přiznal David. „Zatím nebudu prozrazovat, jestli se do Modrého kódu vrátím, nebo ne,“ řekl herec poněkud tajemně.

Fakt, že by ho definitivní odchod ze seriálu připravil o finanční jistoty, herce příliš netrápí. „Zase bych neodešel, kdybych neměl dostatek financí. Asi jsem si nahrabal předtím nějaký polštář, se kterým jsem schopný vyjít. Ale čeká mě spoustu projektů, nejsem závislý na jednom seriálu,“ prohlásil rázně Gránský s tím, že bude účinkovat v muzikálu Tarzan a v květnu vyjde jeho první singl. „Už se nemůžu dočkat,“ dodal natěšeně.

VIDEO: Fešák z Modrého kódu David Gránský prozradil detaily o své svatbě!

Video
délka: 03:34.83

Fešák z Modrého kódu David Gránský prozradil detaily o své svatbě! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
55 fotografií