Sáhla po něm nejsledovanější TV Nova. „Budu hrát bratra Boba Švarce. Víc nevím a ani bych nemohl prozradit,“ pochlubil se Godla, že jeho novým parťákem v Ordinaci v růžové zahradě místo Martina Hofmanna (40) coby Luďana bude Martin Zounar (51).

Televize mlčí

„Už se těším. Natáčení mě baví. Pořád v tom nacházím něco nového,“ řekl deníku Aha! u holiče v Chomutově, kde se byl zkrášlit na včerejší velkou autogramiádu k seriálu MOST! v mostecké Severce.
TV Nova ale zatím o angažování Godly v Ordinaci v růžové zahradě mlčí.

Přišel o práci

Od natáčení seriálu České televize, které skončilo předloni, o roli nezavadil. Pracoval ve firmě na výrobu autosoučástek, ale ze zdravotních důvodů musel skončit. „Neprošel jsem zdravotní kontrolou kvůli zkráceným karpálům,“ upřesnil Godla. Hrál už ve filmech Cesta ven, Nikdy nejsme sami, Skokan a další. V seriálech Rapl 2, Štafl, MOST!.

Už seká latinu

V minulosti byl odsouzen jako spolupachatel loupežného přepadení. Ve vězení si za to odseděl pět a půl roku a v roce 1999 byl propuštěn. Od té doby seká latinu. Sám říká, že díky manželce.

Hlášku Dycky Most! vymyslel Hofmann

Hláška, která je v podtitulu seriálu a ovládla celé Česko, je dílem hlavního představitele Luďana. „Ve scénáři bylo napsáno Navždy Most, což jsem si nebyl jistý, že je to ono. A vylezlo ze mě: Dycky Most bez V, což je správně. Protože: Vždycky Most zní taky divně. Tak to celé vzniklo,” zavzpomínal Martin Hofmann (40).

Osm dílů a konec! Přichází Zkáza...

Seriál MOST! se za osm dílů stal fenoménem s obří sledovaností. O pokračování jeho tvůrci ale nechtějí vůbec slyšet. „S Martinem Hofmannem jsme do Honzy Prušinovského šťourali, aby bylo pokračování. Na předpremiérách seriálu v kinech, kam jsme jezdili, se na to dokonce ptali i diváci. Ale on řekl jasně ne! Za tím si stále stojí. A já si myslím, že je to v pořádku,” svěřila se herečka Erika Stárková. Milovníci drsného humoru ale nemusejí být zklamaní. MOST! na obrazovkách ČT1 už od příštího pondělí vystřídá seriál Zkáza Dejvického divadla.

 

Fotogalerie
47 fotografií