Nevyšlo nám to! Někdo musí z kola ven, padlo to na nás, beru to sportovně,“ řekla Blesku po vyřazení Daniela. „Domluvili jsme se s mým tanečníkem, že budeme dál trénovat, protože mne tanec neskutečně baví,“ dodala k další spolupráci s Michalem Padevětem (37).

Řada diváků v internetových diskusích se po vyřazení Daniely vyjádřila na její adresu tak, že působila snaživě a afektovaně. A to jí srazilo vaz. „Je mi jí i tanečního partnera moc líto. Tancovali krásně, ale je pravda, že paní Daniela je velmi afektovaná, a to my diváci nemáme rádi,“ napsal v diskusi na Blesk.cz uživatel pod přezdívkou Bumb. „Ona je za všech okolností moc dokonalá, hrozně se o to snaží. Chtělo by to víc bezprostřednosti,“ vzkázala herečce čtenářka Veronika.

Velký šok zažil po třetím tanečním večeru Adam Mišík (21). Myslel si totiž, že skončí právě on. „Mně to přijde nespravedlivé! Podle mě Danka tancovala fantasticky, ty výkony, které podávala, byly neuvěřitelné. Takže mně to přijde nefér! Byl jsem připravený, že vypadnu já. Myslím, že by to bylo fér, ale nestalo se. Evidentně nám diváci fandí a jsme za to strašně rádi,“ řekl Blesku. „Tenhle ročník je taková jedna velká rodina. Jsme obrovská parta. Je to těžký, kdo vypadne,“ dodal.

„Další sobotu nás čeká paso doble a polka. Máme něco připraveného, ale musíme to doladit,“ prozradila nám Mišíkova tanečnice Kateřina Krakowková. „Já se té příští soboty děsím. Děsím se úplně všeho, co se v téhle soutěži odehrává,“ reagoval na její slova Adam.

VIDEO: Daniela Šinkorová: Všichni hubnou, jen já ne! Už mám nervy!

Video
délka: 03:17.63

Daniela Šinkorová: Všichni hubnou, jen já ne! Už mám nervy! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
21 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí začala v sobotu 13. října. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.

Kdo vypadl:

Monika Bagárová Daniela Šinkorová Adam Mišík Richard Genzer Dalibor Gondík Daniela Písařovicová Veronika Arichteva