Devátá řada taneční show StarDance už klepe na dveře a soutěžící se klepou, jak osiky. Přece jenom se poprvé představí divákům a předvedou, co se během dvou měsíců naučili.

"Samozřejmě nejvíc waltz, protože ten trénujeme dlouho a bude to v sobotu náš první tanec. Ale jak musím mít ruce nahoře do oblouku, tak jsem si namohla loket a nakopla malíček. Jsou to taková drobná zranění, ale s tím všichni počítáme. Celé tělo bolí každého," svěřila se Blesku Daniela Šinkorová, která tančí s Michalem Padevětem.

Několikatýdenní trénování se na každém podepsalo úbytkem kil. "Zhubla jsem, bohužel v horní části těla, jako je obličej a prsa, to, co bych potřebovala, to je tady dole, tak nic," dodala se smíchem herečka, která nechyběla na voňavé party. "Voňavky miluji, v koupelně na poličce jich mám asi 25. Používám je podle nálady a k některým se i vracím," říká Daniela.

VIDEO: Daniela Šinkorová: Na Fantomovi s doprovodem, ale manžel to nebyl!

Video
délka: 01:38
1080p 720p 360p

Daniela Šinkorová: Na Fantomovi s doprovodem, ale manžel to nebyl! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
26 fotografií

 

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí proběhne na podzim roku 2018. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.