Po smrti obou rodičů se Petra Bukovská z malé vsi Přibice u Brna, ocitla sama v domě, který jí otec s matkou zanechali. „Ze všech koutů na mě dýchaly bolestné vzpomínky, denně jsem narážela do oblíbeného křesla mého tatínka. Už jsem nemohla dál,“ přiznala Blesk.cz Petra. Život se jí hroutil pod rukama. Zhubla, smutek a stres se podepsaly i na její vizáži.

To vše se ale změnilo ve chvíli, kdy jsme ji oslovili v rámci nového pořadu Úsměv vám sluší. Petře Bukovské tak svitla naděje na lepší zítřky. Díky Blesku prošla celkovou proměnou, která jí pomohla vrátit zpět ztracené sebevědomí, ale hlavně jí dodala chuť žít znovu naplno. „Celý ten den byl pro mě úžasnou zkušeností, dozvěděla jsem se o sobě spoustu nových věcí. Teprve teď se cítím být tou pravou dámou,“ zářila úsměvem nová Petra.

Petra Bukovská se svěřila do péče kadeřníka, vizážisty a stylisty, kteří z ní během sedmi hodin vykouzlili zcela jinou ženu. Z plaché a utrápené paní od plotny, která se živí jako chůva, se rázem stala nádherná a sebevědomá žena odhodlaná poprat se s dalšími překážkami ve svém životě.

Video
délka: 04:46.33

Nový pořad Blesku: osudem zlomená žena omládla o deset let! Blesk TV

Úsměv vám sluší

V novém pořadu Úsměv vám sluší se moderátorka Tereza Kühnelová bude s pomocí týmu odborníků snažit změnit život ženám s těžkým životním osudem. Pořad se bude vysílat každou druhou středu na Blesk.cz.

Pokud i vy chcete najít svou krásu a změnit svůj život, napište nám a pošlete svou fotografii na online@blesk.cz a my vám vykouzlíme úsměv na tváři. 

Fotogalerie
16 fotografií