Žena měla děsivé zuby jako hlodavec: Po proměně byste ji nepoznali!

Autor: shp - 
8. 3. 2015
19:42

Britka Gemma Swift vyvolala poté, co se objevila v televizní talk show, pořádný poprask a vlnu zhnusení. Měla totiž zuby, které lidem připomínaly zuby hlodavce. Na internetu se tak ženě začaly posmívat stovky lidí. Televizi se však ženy zželelo a zaplatila jí zuby nové.

Vypadá jako králík,“ posmívali se internetoví posměváčci ženě. Označovali ji za dě**u a špínu. Teď už ale terčem posměchu jen tak nebude. Zuby má sice umělé, ale vypadají perfektně.

O tom, že žena měla zuby skutečně strašlivé, vypovídá i fakt, že jejich nahrazení umělou náhradou vyšlo na 378 tisíc korun. A to je částka, kterou u zubaře obyčejný smrtelník jen tak nechat nemůže.

Její zuby vyvolaly velkou reakci diváků. Zařídili jsme pro ni zákrok, jehož výsledky budou moci diváci vidět v další show Jeremyho Kyla,“ prohlásila televize. Jenže Gamme to nevydržela a novým chrupem se pochlubila už na Facebooku.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

lidusa123 ( 9. března 2015 18:58 )

A k tomu jsou jako potreba zuby???

lidusa123 ( 9. března 2015 02:23 )

20tina.-Tve reci nerozumim.Rozhodne tu neprozrazuj,z ktereho dvorku pochazis,nebo si pro tebe Britka prijde

aronak ( 9. března 2015 00:10 )

Pro angličanku nemůže být až takový problém vydělat v přepočtu 370tis. Kč - jaké tam berou proti nám platy. Je od ní odvaha, že se přihlásila do nějaké soutěže - asi hlavní motivací pro ni bylo, že jí někdo nové zuby zaplatí. Je fajn, že se jí sen splnil. U nás jeden synek vysoce postaveného politika jistě by na plastiku a úpravu svých úst měl dost peněz a je s podivem, že tuto operaci nepodstoupí.

lunatic ( 8. března 2015 23:14 )

Pan Freddie Mercury,/Farokh Bulsara/ měl ale taky předkus a snad i křivé zuby ...a jak uměl zpívat

lunatic ( 8. března 2015 23:03 )

No vidíte ...na počátku mnoha velkých věcí byla nicotná epizodka ... jsem se sebou spokojený a tak to,doufám i zůstane;jako dítě jsem u jedné z babiček vylil pomyje do korýtka a pak pozoroval,jak hbitě přiběhlo prasátko a chrochtalo si ...vůbec se přitom nezabývalo,jak na mě působí - no,stejné je to u mě

Zobrazit celou diskusi
Další videa