Veronika Arichteva a Michal Necpál

Herečka Veronika Arichteva (32), kterou publikum zná ze seriálu První republika, se pokusí ovládnout parket po boku profesionálního tanečníka Michala Necpála. Herečka na sociálních sítích zároveň přiznala, že z přípravy na soutěž občas nespí.

S humorem zhodnotila i své taneční dovednosti. „Těžko zvládám střídat pravou a levou při chůzi, natož s hudbou,“ zhodnotila Arichteva své dovednosti. Spolehnout se ovšem bude moci na svého tanečního partnera Michala Necpála.

Necpál má se soutěží bohaté zkušenosti. Poprvé ho diváci viděli už ve třetí řadě v roce 2008, kdy po parketu prováděl miss České republiky z roku 2004 Janu Doleželovou. Tehdy vypadl ve čtvrtém kole. Zatím nejdále ale dotancoval v roce 2015 se zpěvačkou Leonou Machálkovou. Tehdy byl vyřazen až v šestém kole.

Video
délka: 03:09
1080p 720p 360p

Hvězda První republiky Arichteva (32): Těhotenství odkládám, jdu do StarDance! Tereza Kühnelová

Daniela Písařovicová

Při výběru soutěžících Česká televize sáhla i do svých řad. Jednou ze soutěžících by se totiž měla stát i moderátorka zpravodajské relace Události Daniela Písařovicová (39). Zatím ovšem není zřejmé, kdo drobnou moderátorku na parket doprovodí.

Řada fanoušků soutěže si rovněž začíná lámat hlavu s tím, v jakém outfitu se Písařovicová na parketu objeví. Sama se totiž netají tím, že krátké sukně a vyzývavé střihy nejsou její šálek čaje. „Ve skříni mi převládají kalhoty a tmavé barvy,“ přiznala.

Video
délka: 02:50
1080p 720p 360p

Daniela Písařovicová: Proč jsem sama a nestojí na mě fronty chlapů? David Turek, Aleš Brunclík

David Svoboda a Veronika Lálová

Sportovce na parketu v roce 2018 zastupuje David Svoboda (33). Moderní pětibojař je zvyklý vyhrávat. Na svém kontě má titul mistra Evropy z roku 2010 a v roce 2012 se stal olympijským vítězem na hrách v Londýně.

Jeho taneční partnerkou je Veronika Lálová. Ta se v soutěži představila poprvé v roce 2016 po boku herce Zdeňka Piškuly. Šlo ovšem o silnou premiéru, osmou řadu soutěže totiž taneční pár ovládl. Svoboda tak může doufat, že k pětibojařským úspěchům přidá i jeden taneční.

Monika Bagárová

Podle informací deníku Blesk by měla česká zpěvačka být další soutěžící ve StarDance. Podobně jako u Daniely Písařovicové ale není jasné, s kým by měla tančit.

Václav Kopta a Jana Zelenková

Václav Kopta byl prvním jménem, které bylo s novou řadou soutěže spojováno. O tom, že by mohl své taneční nadání na parketu předvést právě on se špitalo už na začátku března. Herec tehdy ale nebyl příliš sdílný.

Nakonec se ovšem ukázalo, že zdroj Blesku z Kavčích hor se nemýlil. Kopta se v deváté řadě StarDance skutečně objeví. Po parketu se bude prohánět s tanečnicí Janou Zelenkovou.

Informace o dalších účastnících deváté řady StarDance budeme doplňovat.

Fotogalerie
24 fotografií

StarDance 2018

Taneční páry Porota Předchozí vítězové

Devátá řada pořadu StarDance ... když hvězdy tančí proběhne na podzim roku 2018. Moderování se znovu ujmou Marek Eben a Tereza Kostková. Mezi prvními potvrzenými soutěžícími byla hvězda seriálu První republika Veronika Arichteva nebo moderní pětibojař David Svoboda.