Pátek 3. května 2024
Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav
Oblačno, déšť 19°C
Provoz

Liberec
IT ADMINISTRÁTOR

Obor:
Technici počítačových sítí a systémů
Provoz:
Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání:
od 1. května 2024 do neurčito
Pracovní náplň: Zodpovědnost za administraci IT ve firmě (za podpory externích IT dodavatelů, případně interních kolegů), primárně: - administrace serverů a ostatního centrálního IT - administrace HW (PC, tiskárny apod.) - administrace SW na koncových stanicích (Windows, MS Office apod.) - administrace LAN vč. VPN a internetové konektivity - denní podpora uživatelů - 1st level podpora SAP uživatelů vč. základní administrace SAP - administrace firemních SW licencí - administrace dodavatelů/ dodávek IT služeb a zařízení - spolupráce na strategickém rozvoji IT - administrované IT zahrnují: Windows Servers, active directory, MS 365, MS SQL Server, MS Windows, vmware (virtualizace), veeam (zálohování), Fortinet (firewall), Linux - Ubuntu, ESET (ERA), PBX Alcatel, TeamViewer, MS WSUS, Mikrotik apod. Požadujeme: - min. ukončené SŠ vzdělání - praxe na pozici IT administrátora či obdobné pozici - komunikativní znalost anglického jazyka - proaktivní přístup ve svěřených oblastech - schopnost rychlé adaptace na nové podmínky - příjemné vystupování a jednání s lidmi - zákaznický přístup - řidičský průkaz sk. B Nabízíme: - zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti - odpovídající platové ohodnocení - notebook, mobilní telefon - penzijní připojištění, stravenky, benefitní poukázky - možnost kariérního růstu - pružná pracovní doba - nástup dle dohody Hlásit se emailem.
Místo výkonu práce
REINERT Czech s.r.o., Ampérova 493, 46312 Liberec
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Liberec
Dnes
15 °
Zítra
19 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Liberec (obec)

102 562
Plocha území
10 609  ha

Okresní soud v Liberci U Soudu 540/3, Liberec, Liberecký kraj, 46001
Krajská hospodářská komora Liberec Rumunská 655/9, Liberec, Liberecký kraj, 46001
Karasová Soňa, JUDr. - soudní exekutorka Truhlářská 515/2a, Liberec, Liberecký kraj, 46001
STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC nám. Dr. E. Beneše 1/1, Liberec, Liberecký kraj, 46001
Katastrální úřad pro Liberecký kraj Rumjancevova 149/10, Liberec, Liberecký kraj, 46001