Vlak na Táborsku smetl motorkáře (†37), muž zraněním podlehl

Ilustrační foto
Autor: ČTK, lm - 
8. 9. 2018
20:28

K tragické dopravní nehodě došlo v sobotu odpoledne na Táborsku. Vlak tu na přejezdu smetl motorkáře (†37). Ten bohužel následkům nehody podlehl.

Na železničním přejezdu v Kloužovicích na Táborsku srazil v sobotu po 17:00 osobní vlak sedmatřicetiletého motorkáře, který po nehodě zemřel. Nikdo ze 40 cestujících ve vlaku se nezranil. ČTK to řekl mluvčí policie Miroslav Doubek. Provoz železnice v úseku Dobronice u Chýnova - Chýnov byl asi čtyři hodiny přerušen.

Řidič krosového motocyklu zřejmě nerespektoval výstražná zařízení, zjistila policie. Dechová zkouška u strojvedoucího byla negativní. Rodině mrtvého, který je letošní 41. obětí nehod na jihočeských silnicích, poskytla policie krizovou intervenci.

Cestující jezdili v místě nehody náhradními autobusy. Autobusy si cestu pouze prodloužily do Tábora, neboť jezdí kvůli výluce mezi Obrataní a Chýnovem. ČD na webu uvedly, že trať byla v místě nehody zprovozněna ve 21:00.

Přesnou příčinu a okolnosti nehody policie dál zjišťuje.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud