Opilý řidič na Olomoucku skončil v příkopě: S necelou promile zranil sebe i dva spolujezdce

Opilý řidič na Olomoucku skončil v příkopě: S necelou promile zranil sebe i dva spolujezdce (ilustrační foto)
Autor: ČTK - 
19. 8. 2018
19:50

Tři lidé se v neděli odpoledne zranili při nehodě osobního auta v katastru obce Kozov na Olomoucku. Řidič jel pod vlivem alkoholu, policisté mu naměřili 0,7 promile. Auto při nehodě narazilo do obrubníků a mostku. 

Nehoda u Kozova se stala kolem 15:00. "Podle prvotních informací mělo osobní vozidlo s tříčlennou osádkou ze zatím přesně nezjištěných příčin vyjet vpravo, mimo komunikaci, kde narazilo do betonových obrubníků a následně i do mostku. Při nehodě došlo ke zranění všech tří osob," uvedla krajská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Další vážnou nehodu řešili policisté společně s hasiči vpodvečer v Jakubovicích na Šumpersku, kdy se srazil motorkář s osobním autem. "Po dopravní nehodě motocyklu s osobním vozidlem došlo k požáru obou prostředků, plameny se navíc rozšířily i do okolního lesa," řekl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Na místě zasahovaly čtyři jednotky hasičů. Při nehodě se zranil řidič motocyklu, který byl předán do péče záchranné služby.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
horalysa ( 19. srpna 2018 21:58 )

Jaká je pravděpodobnost, že opilého řidiče zastaví někde policie? Je to aspoň 1:100000?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud