Policie pátrá po Elišce (6) a Toníčkovi (8): Nezvěstný otec je nevrátil matce

Policie pátrá po Elišce (6) a Toníčkovi (8): Nezvěstný otec je nevrátil matce
Autor: dce - 
5. 6. 2018
11:54

Policie na Svitavsku pátrá po pětadvacetiletém Antonínu Hanákovi a jeho dvou dětech - ty měl v neděli vrátit jejich matce, ale neučinil tak. Neviděli jste je?

Hanák má u sebe šestiletou Elišku a osmiletého Antonína od pátku 1. června. V neděli do 17.00 je měl vrátit domů k jejich matce, ale nestalo se tak. V pondělí proto matka nahlásila jejich pohřešování na policii.

"Dle našich posledních zpráv, se otec s oběma dětmi mohl včera v odpoledních hodinách pohybovat ve Svitavách na vlakovém nádraží. Tuto informaci v současné době prověřujeme," uvedl policejní mluvčí Ondřej Zeman.

Pokud máte o pohybu tří pohřešovaných osob jakékoliv informace, ozvěte se policii na lince 158 nebo na nejbližší služebně.

Policie pátrá po Elišce (6) a Toníčkovi (8): Nezvěstný otec je nevrátil matcePolicie pátrá po Elišce (6) a Toníčkovi (8): Nezvěstný otec je nevrátil matce | 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud