Brněnská rapperka, která se svlékla v pražském baru: Spáchala sebevraždu kvůli rakovině?

5. 6. 2018
08:25

Drsná rapperka s přezdívkou KjutSju (†20) spáchala sebevraždu před zraky desítek lidí v nákupním centru v Brně. Dívka, která na sebe loni upozornila videem, ve kterém se nahá producíruje po pražském klubu a dožaduje se „5 minut na sex“, byla podle médií vážně nemocná, údajně trpěla rakovinou. 

Zuzana K., jak se dívka civilně jmenovala, z Brna chtěla podle serveru Extra prorazit jako rapperka, do povědomí české mládeže se ale dostala videem, na kterém se nahá s kamarádem v pražském klubu Ateliér cpe na toalety, aby si užili „aspoň pět minut sexu“, jak Zuzana prosí ostrahu klubu.

Dívka se patrně rozhodla si z ostudy udělat kariéru, a tak národ šokovala ještě párkrát šíleným chováním i nestydatými fotografiemi a videi na sociálních sítích. V úterý 29. května šokovala ale naposledy. Skočila ze čtvrtého patra obchodního domu Letmo v Brně. Dopadla přímo na frekventovanou plochu před obchod s potravinami.

Ačkoliv pád přežila a byla urychleně převezena do Fakultní nemocnice v brněnských Bohunicích, svým vážným zraněním nakonec podlehla. Extra přišlo s informací, že dívce byla před nějakou dobou diagnostikovaná vážná nemoc, kvůli čemuž se Zuzana zhroutila.

Její kamarád Vašek, který se s ní objevil ve slavném videu, je v šoku. „Naposledy jsme se viděli před měsícem. Tehdy byla úplně v pohodě,“ řekl serveru Expres.cz.

„Byla nemocná. Nevím přesně, co jí bylo, ale tuším, že to mohla být rakovina či nějaký nádor. Vůbec o tom nemluvila, ale byla už tak rok a půl ostříhaná dohola a nosila stále paruky,“ prozradil Vašek s tím, že o své nemoci už Zuzana věděla dlouho. Navíc také už delší dobu užívala ohromné množství drog.

„Brala úplně vše a hlavně třeba i najednou. Kolikrát si za večer vzala tak velké množství, že by to stačilo třeba i pro pět lidí na celou noc,“ uzavřel.

Doporučujeme
blabolimtakytak ( 5. června 2018 22:48 )

Ty jsi hnusný odporný zamindrákovaný a zakomplexovaný zmetek. Aby se Ti nakonec něco podobného nestalo třeba s tvými dětmi. Pak by jsi asi koukal.

hejpockej ( 5. června 2018 21:22 )

bylo to od ni sprosty, skakat prave tam, mohla na nekoho spadnout a zabit, navic tam chodi i maly deti. No ale uz za svyho zivota byla takova, takze se od ni ani v poslednim momente zadna ohledupolnost a slusnost nemohla ocekavat.

kristinn ( 5. června 2018 18:57 )

máš úplnú pravdu, ale píšeš to pri zdravom rozume. Ak ťa tento opustí, a to si píš, že pri sebevraždách človeka zdravý rozum opúšťa, mnohí na iných nemyslia...

kristinn ( 5. června 2018 18:54 )

žraloku, neobdivujem, ani nekážem obdivovať...len píšem, ako to celé vnímam a ani ju neodsudzujem...Na to je Niekto iný, aby ju súdil...

zralok70 ( 5. června 2018 18:46 )

mam ji snad obdivovat nebo ji dat vyznamenani fetande???je to spatna vec aby tomladez obdivovala fujjjjjjjjjjjjjj.... zdenekkjetu no bylo by to rychlejsi

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud