Na Nymbursku srazil zfetovaný řidič cyklistu: Zraněného muže nikdo nezná, policie prosí o pomoc

Na Nymbursku srazil zfetovaný řidič cyklistu: Zraněného muže nikdo nezná, policie prosí o pomoc.
Autor: dce - 
25. 5. 2018
10:11

Po identitě zraněného cyklisty z Nymburska pátrají policisté. Srazil ho ze silnice řidič pod vlivem drog a zatím nikdo nezná jeho jméno. Policie prosí veřejnost o pomoc.

Neznámý muž skončil v nemocnici s blíže neuvedeným zraněním, půjde ovšem patrně o těžší úraz, kvůli kterému nebyl schopen lékařům říct své jméno. K nehodě došlo 22. května po desáté večer na silnici mezi Kounicemi a Starým Vestcem na Nymbursku.

"Čtyřiadvacetiletý řidič dodávky zde srazil cyklistu, který utrpěl nespecifikované zranění, se kterým byl letecky transportován do pražské nemocnice. U řidiče dodávky byl proveden orientační test na návykové látky, který vyšel jako pozitivní," uvedlo město Poděbrady na svém Facebooku.

Na prosbu policie sdíleli fotografii zraněného cyklisty s cílem muže identifikovat. Pokud ho poznáváte, ozvěte se policii na lince 158 nebo na čísle 724 323 475.

Na Nymbursku srazil zfetovaný řidič cyklistu: Zraněného muže nikdo nezná, policie prosí o pomoc.Na Nymbursku srazil zfetovaný řidič cyklistu: Zraněného muže nikdo nezná, policie prosí o pomoc. | 

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
santikxauz ( 25. května 2018 12:59 )

Smažka bude mít léčbu zdarma a cyklista bude platit.

radsab ( 25. května 2018 10:28 )

Pokud se prokážou drogy (včetně alkoholu), měli by bez diskuze zaplatit veškeré náklady na zásah první pomoci a věcí s tím spojených tito provinilci a to i několikaletými splátkami, pokud nejsou solventní!!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud