Krvavá hádka mezi partnery ve Slaném: Žena skončila s prasklou lebkou. Spadla z okna?

21. 2. 2018
08:39

Drsná hádka, která skončila bojem o život! Policie a záchranáři vyjížděli v úterý pozdě večer do bytového domu ve Slaném. Nalezli tam vážně zraněnou ženu, které zřejmě v hádce ublížil její partner.

Podle informací Blesk.cz skončil konflikt pádem ženy z okna domu, při kterém utrpěla zřejmě vážné zranění hlavy a musela být vrtulníkem převezena do nemocnice. Jejího partnera pak krátce na to odvezli policisté v poutech.

"V současné chvíli můžeme potvrdit, že mělo dojít k incidentu mezi partnery, při kterém byla zraněna žena," sdělila Novinkám policejní mluvčí Martina Fejfarová.

„Žena utrpěla velmi vážné poranění hlavy. Posádka poskytla pacientce nezbytnou intenzivní péči a lékař ji následně zaintuboval a připojil k přístrojem řízené ventilaci. Poté byla letecky přepravena do střešovické nemocnice,“ řekla Novinkám mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Doporučujeme
natuto2018 ( 21. února 2018 13:06 )

to že by byla vinna žena nikoho ani nenapadlo. Ono žít s někým kdo má sebevražedné sklony také není jednoduché. Je to smutné, ale i to se stává v životě. Co když nešlo této události zabránit. Napadlo někoho, že i muž může doplatit na život se ženou?Nebyli jsme tam, tak nedělejme soudce.

bac-bum-bac ( 21. února 2018 09:56 )

zákony jsou opravdu ve srovnání se západem moc měkké. Je velký rozdíl mezi zlodějnou a mezi takovou agresí. Druhá věc je, že naši "pánové" jsou z většiny k ničemu. Učit se to nechce, makat to nechce a jen by si to hojilo mindráky na ženských. Ono to bylo vždycky, ale mělo to své meze. Dneska vás rovnou přizabije. Milé dámy, doporučuji se na ně vykašlat. myslím, že vyjde laciněji Robertek a nemusíte na něj makat, ani ho živit. navíc na vás nebude každý druhý den řvát, že jste kráva a *** líná.

babapsi ( 21. února 2018 09:32 )

nějak těch zrůdností přibývá ! společnost je k tomu vedena ! malé tresty ! potenciální oběť nemá kam jít, tím by se určitě takovým zločinům včas předešlo ! kde jsou sociální byty ! Je plno žen, které nemají od tyrana kam jít ! a nepište,že ho vyprovokovala ! těžká ublížení dělají zločinci ! toto jsou kriminální činy! ne každý mužský by tak špatně jednal ! Zhrubnutí doby, po "léčbě" pravdy s láskou ! a nepoište,že to nesouvisí, ať sem politiku netahám ! souvisí to jednoznačně !

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud