Nejbizarnější útěk z vězení: Vězni vykradli obchod a pak se zas vrátili na celu

Autor: lm - 
22. 9. 2017
21:47

V americkém Mississippi policisté vyšetřují případ, který se jen tak nevidí. Čtyři trestanci utekli z místní věznice, vyloupili obchod a pak se vkradli zase zpět do nápravného zařízení. Kdyby v obchodě nebyla kamera, nejspíš by na to nikdo ani nepřišel.

Čtyřem trestancům z Lexingtonu se povedl téměř dokonalý zločin. Levontaye Ellington, Travis Baker, Maurice Robertson a Jacquiez Williams utekli z věznice a pěšky se vydali do nejbližšího obchodu, kde nakradli cigarety, zapalovače a telefony. Místo aby se vydali na útěk, uprchlí vězni ale zamířili zpět do nápravného zařízení a vrátili se do svých cel.

To byl nejspíš jejich plán od počátku, protože v obchodě nakradli jen věci, které mohli ve vězení zpeněžit. Na jejich dobrodružství by nejspíš nikdo nepřišel, kdyby je v obchodě nezachytily bezpečnostní kamery. Muži přesto vydatně zapírají, že s tím měli něco společného. Policisté už je ale obvinili z krádeže.

Video: Nezdařený útěk z vězení

Video Nezdařený útěk z vězení - Youtube
360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
havran2 ( 23. září 2017 07:35 )

Asi se mají ve vězení dobře,když se tam vrátili.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud