Dům, kde vraždil Dahlgren, má již kupce! Nemovitost stojí 8,5 milionu

Autor: shp - 
21. 11. 2014
20:07

Nemovitost v Brně-Ivanovicích, kde vyvraždil Američan Kevin Dahlgren své české příbuzné, má pravděpodobně kupce, který o jeho děsivé minulosti buďto neví, nebo ho netrápí. Dům za 8,5 milionu totiž již realitní kancelář nenabízí, informovala TV Prima.

Dahlgrenovo krvavé běsnění se v domě odehrálo loni 22. května. Muž ubodal svou sestřenici Veroniku H., jejího manžela Martina H. a staršího syna Filipa. Nejmladší David přišel do domu až po obědě. Ani on však jeho řádění neunikl. Dahlgren se poté pokusil mrtvoly spálit v garáži.

Následně pláchl taxíkem do Vídně, odkud odletěl to Spojených států. Tam ho později zadržela policie. Úřady se ho nakonec rozhodly vydat, ale Dahlgren se proti jejich rozhodnutí odvolal a právními kličkami své vydání do Česka zdržuje.

Dům, kde ke krvavé události došlo, se realitní kancelář dlouhou dobu snažila prodat. Marně. Lidi děsila historie domu. Teď to vypadá, že dům našel kupce. Na stránkách společnosti, která ho nabízí k prodeji, totiž stojí, že dům je rezervován.

„Ta společnost prý říká a informuje kupce o všem,“ řekl televizi soused. Novému majiteli tak zřejmě krvavá minulost domu nevadí. Realitní kancelář se k prodeji nechce vyjadřovat.

Video Rakve s ostatky zavražděných odvezly pohřební vozy za potlesku všech přítomných - Blesk - Ondřej Požár
480p 360p 240p

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
1912 ( 21. listopadu 2014 21:07 )

Víc by nás zajímalo zda toho vraha konečně odsoudí naši soudci a postarat se o deportaci zpět do Česka z USA než oznamovat kdo koupil ten dům !!

tomik007 ( 21. listopadu 2014 20:25 )

 Potlesk pritomnych neboztikum mi pripada velmi zvlastni - podnikavejsi funebrak by tam hned soupnul opakovacku.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud