Hrůzný nález mrtvoly ve Větřní: Oloupil a zabil známého!

Až 20 let za mřížemi hrozí násilníkovi (56), který zřejmě v úterý oloupil a ubodal ve Větřní na Českokrumlovsku svého známého (57).
Autor: hra - 
12. 3. 2014
22:48

Až 20 let za mřížemi hrozí násilníkovi (56), který zřejmě v úterý oloupil a zavraždil ve Větřní na Českokrumlovsku svého známého (57).  Tělo policie objevila v sobotu. Vraha, který byl ze stejné obce, dopadla začátkem týdne.

Vrah a jeho oběť spolu chodili do školy. Podle některých obyvatel Větřní měl násilník dluhy, které se rozhodl řešit vraždou. Policie tělo objevila po upozornění sousedů. Přišlo jim podezřelé, že muž několik dní nevyšel ze svého rodinného domu.

„Násilník si z domu odnesl peněženku a bílý dotykový mobil Samsung S 5260 Star II. Ten pak zahodil někde cestou z Větřní do Českého Krumlova. Po mobilu pátráme,“ řekla policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová s tím, že podrobnosti k případu zatím nebudou kriminalisté uvádět.

Státní zástupce podal návrh na uvalení vazby. Útočníkovi hrozí až 20 let za mřížemi.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud