To, že neunesla prohru, bylo na blonďaté Topolánkově přítelkyni vidět hned od začátku, respektive od konce sobotního přímého přenosu. Svůj neúspěch obrečela o to víc, že ji neutěšoval její přítel Tomáš, který s její účastí v soutěži od začátku nesouhlasil a dával to demonstrativně najevo i na sociální síti.

Simoniny příspěvky o miss totiž vehementně ignoroval a z jeho úst zazněla slova podpory jen při zveřejnění fotky s maturitní prací Dvořákové. Tam se neudržel a označil svoji přítelkyni, se kterou 8. března oslavil dvouleté výročí, za šikulku.

Oporou v rámci soutěže jí nakonec byla Česká Miss 2008 Eliška Bučková, která ji pod svá ochranná křídla vzala již v zákulisí. Její slova zapůsobila a pár hodin poté se Dvořáková natolik oklepala, že na svém facebookovém profilu za vítězky označila všechny, což znamená i sebe sama. "Pro mě včera byly vítězkami všechny finalistky," napsala.

A Bučková se jí nezdráhala napsat do komentáře, co si o oficiálních výsledcích myslí! A tím tak trochu podkopala výběr jak poroty, tak diváků.

Nechala se totiž slyšet, že vítězkou se stala Dvořáková, a nejen pro ni, ale i pro ostatní! „Bylas nejkrásnější a pro nás jsi Česká Miss 2014 Ty!“ To potvrdily i soutěžící z předchozích ročníků hned po finálovém večeru, žádná ale nebyla konkrétní. Pouze řekly, že jejich favoritka byl někdo jiný.

Video
délka: 01:26.03
720p 480p 360p 240p

Co říkají na novou prsatou Miss bývalé vítězky? Jan Jedlička, Tomas Kruchina