Tvoje tvář má známý hlas 2. řada je pokračování pěvecké reality show založené na formátu španělského pořadu s názvem Your Face Sounds Familiar, v originále Tu cara me suena. Všechny díly jsou online ke zhlédnutí.


Tvoje tvář má známý hlas 2
měla premiéru na TV Nova v neděli 4. září 2016. Očekávaná 2. řada dala možnost novým účinkujícím předvést svůj imitační um. Mezi nimi jsou Miroslav Etzler, Markéta Procházková, Jan Cina, Marta Jandová, Ivana Jirešová, Anna Slováčková, David Gránský a Roman Vojtek.

Premierový díl 2. řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas přilákal k televizním obrazovkám skoro 1,5 milionu diváků. Odstartovala ho vítězka 1. řady show Hana Holišová svým speciálním vystoupením.

Premiéra pořadu Tvoje tvář má známý hlas 2 tak předčila populární seriál České televize Doktor Martin s Miroslavem Donutilem v hlavní roli i pozitivně hodnocenou kriminálku Mordparta FTV Prima.

Tvoje tvář má známý hlas 2. řada - online ke zhlédnutí ZDE

Moderátorem show Tvoje tvář má známý hlas 2 je herec a komik Ondřej Sokol. V čtyřčlenné porotě zasedají Jakub Kohák, Janek Ledecký a Iva Pazderková. Speciální čtvrtý porotce připadá vždy na někoho z účastníků 1. řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Tvoje tvář má známý hlas 1. řada

Tvoje tvář má známý hlas 3. řada

Tvoje tvář má známý hlas 4. řada

Mezi soutěžícími 1. řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas byly kromě vítězky Hany Holišové a porotkyně Ivy Pazderkové i herečky Ivana Chýlková, Anna Fialová, herec Petr Rychlý, herec a moderátor Petr Vondráček či zpěváci Adam Mišík a David Kraus.

Tvoje tvář má známý hlas 2 - zajímavosti a nejnovější info

Informace o všech řadách show Tvoje tvář má známý hlas najdete ZDE >>>

Fotogalerie
47 fotografií

 

Televizní pořady na Blesk.cz

Chcete znát detaily z vašich oblíbených televizních pořadů a reality show? Potom jste na správném místě. Přečtěte si, kdy se začaly vysílat, kde najít starší díly, nebo si přečtěte pikantní informace ze zákulisí jejich natáčení.

Vetřelci dávnověku * Utajený šéf * Co na to Češi

Tvoje tvář má známý hlas * Výměna manželek

Malé lásky * Chart Show * Pevnost Boyard

Deník Dity P. * Ano, šéfe! * Prostřeno

Jak se staví sen