Pevnost Boyard Česko je soutěžní show z produkce FTV Prima, kterou představila v roce 2016. V legendární soutěži poprvé v historii bojují o poklad Otce Fouras české celebrity. Všechny odvysílané díly jsou k dispozici online.

První díl české verze pořadu Pevnost Boyard měl premiéru 3.9. 2016 a k televizním obrazovkám přilákal 1,34 milionu diváků. Lidé tak v sobotu večer sledovali, jak se s hady, pavouky a štíry praly české celebrity.

Moderátorem pořadu Pevnost Boyard je Libor Bouček a do hábitu otce Fourase se oblékl Jan Rosák. V prvním dílu bojoval o poklad český tým celebrit ve složení Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Vojtěch Kotek a Hanka Kynychová.

V dalších dílech české verze pořadu Pevnost Boyard se představí například Agáta Prachařová, Vendula Svobodová, Ondřej Brzobohatý Gregor, Taťána Kuchařová či Miroslav Šimůnek.

Pevnost Boyard Česko - zajímavosti a nejnovější info

Původní nápad na soutěž Pevnost Boyard vznikl v roce 1986 ve Francii. V dubnu 1987 francouzská televize »objevila « 61 metrů dlouhou, 31 metrů širokou a 20 metrů vysokou pevnost Boyard.

V listopadu 1987 televize pevnost Boyard koupila od státu za pouhý 1 frank a restaurační probíhaly tři roky. První díl pořadu se vysílal 7. července 1990 na stanici Antenne 2.

Pevnost Boyard Česko - online díly ke zhlédnutí zde

Fotogalerie
68 fotografií

 

Televizní pořady na Blesk.cz

Chcete znát detaily z vašich oblíbených televizních pořadů a reality show? Potom jste na správném místě. Přečtěte si, kdy se začaly vysílat, kde najít starší díly, nebo si přečtěte pikantní informace ze zákulisí jejich natáčení.

Vetřelci dávnověku * Utajený šéf * Co na to Češi

Tvoje tvář má známý hlas * Výměna manželek

Malé lásky * Chart Show * Pevnost Boyard

Deník Dity P. * Ano, šéfe! * Prostřeno

Jak se staví sen