Čtvrtek 2. května 2024
Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej
Polojasno 22°C
Provoz

Týn nad Vltavou
PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA - TÝN NAD VLTAVOU

Obor:
Specialisté v oblasti financí
Provoz:
Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Doba zaměstnání:
od 5. dubna 2024 do neurčito
Mzdové rozpětí:
od 35 000 Kč/měsíc
Náplň práce: - Řízení svěřeného projektu - Každodenní komunikace se zahraničním zákazníkem - Koordinace jednotlivých procesů projektu - Úzká spolupráce s ostatními úseky ve společnosti Požadujeme: - min. ŠŠ vzdělání - plynulá znalost NJ (minimálně B2) - vzdělání technického směru výhodou - uživatelská znalost MS Office - zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou - organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou samostatnou pracovní pozici, závodní stravování, dobrý kolektiv Komu se hlásit: Tereza Novotná, tel.: +420 724 276 276, e-mail: tereza.novotna@richmont-cz.com, Průmyslová 646, 375 01 Týn nad Vltavou - předem prosím vždy zavolat/poslat e-mail a nevstupovat samostatně do závodu
RICHMONT - CZ a.s. - Průmyslová, Průmyslová 646, Týn nad Vltavou
Dnes
20 °
Zítra
14 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Týn nad Vltavou (obec)

8 053
Plocha území
4 302  ha

Město Týn nad Vltavou náměstí Míru 2, Týn nad Vltavou, Jihočeský kraj, 37501