Sobota 27. dubna 2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav
Polojasno 18°C
Provoz

Lovosice
operátor/operátorka plnění

Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Provoz:
Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Nižší střední odborné
Doba zaměstnání:
od 1. dubna 2024 do neurčito
Pracovní náplň: " Obsluha mixovacích a plnících linek " Zajištění výroby podle plánu " Organizace práce a udržování pořádku na pracovišti Očekáváme: " Praxe ve výrobní společnosti vítána " Čistý trestní rejstřík " Zodpovědnost, pracovitost " Manuální zručnost Nabízíme: " Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s hlavním sídlem v USA " Zaměstnání v perspektivním oboru " Firemní výhody (dovolená navíc, životní pojištění, penzijní připojištění, stravovaní/ stravenky, příspěvek na volno časové aktivity, jazykove kurzy…) " Jednosměnný provoz na ranní směnu Zaměstnanecké výhody : dovolená navíc, životní pojištění, stravenky, penzijní připojištění, sport Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.
Flexfill s.r.o. - výrobní závod Lovosice, Siřejovická 1213, 41002 Lovosice
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Lovosice
Dnes
19 °
Zítra
21 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Lovosice (obec)

8 749
Plocha území
1 189  ha