Sobota 27. dubna 2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav
Polojasno 18°C
Provoz

Hřebečníky
Kuchař/ka

Obor:
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Počet volných míst:
2
Provoz:
Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání:
Základní + praktická škola
Doba zaměstnání:
od 12. dubna 2024 do neurčito
Náplň práce: příprava snídaní, obědů a večeří a dvou svačin během dne, výdej hlavních jídel. Vaří se česká kuchyně (hotovky). Vaříme cca pro 150 osob (snídaně, obědy, večeře a svačiny). Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní znalost českého jazyka. Nabízíme: stravu zdarma přímo v objektu, ubytování ve středisku, volbu pracovních dnů. Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.). Je možné pracovat na plný úvazek (5 směn v týdnu) nebo i na zkrácený úvazek (2,3 směny v týdnu). Záleží na domluvě. Možnost dlouhodobější spolupráce, případně i brigády např. na léto. V rekreačním středisku se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.) Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: osobně, tel. 725455115 nebo e-mailem personalni@starline.cz
Cestovní kancelář Star Line, s.r.o. - pracoviště Šlovice, 145, 27041 Hřebečníky
VYHLEDAT VÝSLEDKY Načítám
Hřebečníky
Dnes
19 °
Zítra
21 °
Dlouhodobá předpověď

STATISTIKY - Hřebečníky (obec)

242
Plocha území
1 841  ha

ÚŘADY

Obec Hřebečníky Hřebečníky, Středočeský kraj, 27041