Kdy bude rodit Meghan rodit

Meghan s Harrym oznámili, že čekají svého prvního potomka jen několik měsíců po svatbě. Na začátku roku 2019 pak vévodkyně na dotaz fanoušků při návštěvě charity přiznala, že rodit by měla na přelomu dubna a května.

Nastávající rodiče zároveň v souladu s královskou tradicí tají pohlaví svého prvního potomka. Veřejnost se tak dozví, zda se do královské rodiny narodí holčička nebo chlapeček až při oficiálním oznámení porodu.

Kdo je vévodkyně Meghan

Vévodkyně Meghan se narodila 4. srpna 1981 jako Meghan Markleová 4. srpna 1981 rodičům Dorii Radlanové a Tomu Markleovi. Její otec se živil jako kameraman a nejspíš se tak není čemu divit, že se Meghan dala na herectví.

Kde hrála Meghan

Jako herečka se objevila ve filmech jako Šéfové na zabití nebo Dostaň ho tam. Diváci po celém světě ji mají ale spojenou především s Rachel Zaneovou ze seriálu Kravaťáci. Tu hrála od roku 2011 a kvůli roli se dokonce přestěhovala do Toronta v Kanadě, kde se seriál natáčel. Tato role jí vydržela až do roku 2017, kdy s herectvím přestala.

Kromě toho v roce 2018 založila life stylovou stránku The Tig, kde psala o jídle, cestování nebo módě. S tím, jak stránka rostla, začala Meghan kvůli článkům oslovovat i dietology, instruktory jógy a další. Zároveň s tím se činila na sociálních sítích, kdy postupně nasbírala tři miliony sledujících na Instagramu, 800 tisíc na Facebooku a 350 tisíc na Twitteru.

V březnu 2017 ale stránky vypnula. O necelý rok později, v lednu 2018 pak zrušila i své účty na sociálních sítích.

Partneři vévodkyně Meghan

Před princem Harrym stihla Meghan už jednu svatbu. V roce 2011 si na Jamajce vzala producenta Trevota Engelsona, se kterým se seznámila v roce 2004. První manželství jí ovšem vydrželo jen tři roky. A manželům se nenarodilo ani dítě.

Tehdy se spekulovalo, zda za krachem manželství nestál blízký vztah Meghan a hokejisty Michaela Del Zotta. Kromě mladého hokejisty se mluvilo i o jejím možném vztahu s dalším sportovcem – golfistou Rorym McIlroyem.

S princem Harrym se Meghan seznámila v roce 2016. Po oznámení zásnub pár zároveň prozradil, že se seznámili při rande naslepo, na které je přivedl společná známá. Ani jeden přitom o tom druhém moc nevěděli. Meghan tvrdí, že se o královskou rodinu nikdy příliš nezajímala, princ Harry pak přiznal, že nikdy neviděl jediný díl Kravaťáků.

První schůzka je ovšem nadchla tak, že si druhou domluvili hned na druhý den. Třetí schůzka byl pětidenní výlet pod stan v Botswaně, kde si Harry plnil své povinnosti.

Svatba Meghan a prince Harryho

Meghan se s Harrym zasnoubila v listopadu 2017. Zasnoubení oznámila královská rodina prostřednictvím oficiálního účtu na Twitteru. Krátce nato snoubenci poprvé oficiálně vystoupili na veřejnosti v zahradě věnované památce princezny Diany.

Svatba pak proběhla 19. května 2018 v kapli sv. Jiří na hradě Windsor. Slavnostnímu obřadu přihlíželo 600 pozvaných hostů. Ti se navíc mohli zúčastnit i slavnostní recepce, kterou pro novomanžele pořádala královna Alžběta II. a 200 z nich se dostali i na after párty, kterou pořádal Harryho otec princ Charles.

Video
Video se připravuje ...

CELÝ ZÁZNAM: Svatba Harryho a Meghan očima Františky Čížkové! Jak se kdo oblékl? Redakce Blesk, Reuter