Třetí řada soutěže Love Island odstartovala na Voyo 4. září 2023. První díl diváci mohli sledovat na hlavním kanále TV Nova, další pak běží na kanále Nova Fun. Love Island Česko & Slovensko 2023 má celkem 48 dílů. Moderování se opět ujala Zorka Hejdová, kterou doplnil i oblíbený pár z první řady Gábina a Pítr. Znovu vilou zní hlas Václava Matějovského.

Stát se vítězem Love Islandu se soutěžícím vyplatí hned dvakrát. Kromě toho, že najdou nového partnera, získají dva miliony korun.

Vše najdete zde:

Co se děje v Love Island Česko & Slovensko 2023

15. díl

Do vily se vrátil Lu. Vy, diváci jste rozhodli, že Adriana a on mají šanci na lásku. „Každý chlapec, který si mě tady vybral, tak trpěl,“ přiznala konečně usměvavá Adri. Rachel a Claude dostali zprávu, že večer zamíří do Hideaway.

Za zpěvu Karla Gotta se srdíčka nazula do ponožek a sandálů. „Chce se mi zvracet,“ komentovala oblečení Rachel za souhlasu dalších dívek. „To je odporný, fuj,“ bránila se Natálie, když tento nechutný model na ní spoluhráči rvali. Následovala hra, v níž bylo úkolem v ringu v modro-fialovém bahně sléknout ponožky soupeře. V pánském kole zvítězil Adam, v dámském si to rozdala Rachel a Paulínou, která vyhrála.

Náhle se mezi barvami popatlanými soutěžícími objevila Petra, další bombshell, která se okamžitě zapojila do hry a porazila Paulínu. Všichni to večer rozjeli na neonové party. Kterého kluka si příchozí Petra vybere? Ukradne někomu lásku…

14. díl

Koho kdo na*ral?

Bombshell Diana si vybrala Adama, čímž osiřela jeho dosavadní partnerka Venis a stala se tak jedinou singl dívkou ve vile. Na dotaz moderátorky Zorky, co v tuto chvíli cítí, bez váhání odpověděla: „Nasrala mě.“ Holky ještě před spaním diskutovaly o tom, která již o koho přišla, tedy kolik vystřídaly kluků. Rachel byla šťastná, že si Diana nevybrala jejího Claudeho. Nová bombshell se na první pohled zalíbila Martinovi.

V noci se podle slov moderátora Vaška začaly peřiny až moc třást. „Srdíčka se asi bojí dalšího dne, chuďátka,“ poznamenal. Ale třeba Adam opustil lože a šel si popovídat s Venis, jejichž setkání bylo smutné, ale i plné nadějí.

Polibek, prstýnek a šlehačka v obličeji

Další den si srdíčka užila hru snog, marry, pie. Volila, komu dají polibek, před kým si pokleknou s prstýnkem a komu obtisknou do obličeje šlehačkový koláč. Třeba Majka byla naštvaná, že od „svého“ Chrise nedostala polibek, ani prsten, ale šlehačkou do ksichtu. Poté přišla zpráva pro Dianu, aby si někoho vybrala na randíčko. Šla s Adamem, s nímž teď tvoří pár. „Kdyby mohla Venis, vystřelovala šípy lásky, všechny by skončily v její hlavě,“ komentoval situaci moderátor Matějovský.

Srdíčkům přišla další SMS, jež poslala Majku a Chrise na rande, které se vyvedlo. Randíčko si užil i nový pár, tedy Diana s Adamem. Ten jí otevřeně řekl, že nechtěl, aby si ho vybrala, protože to má rozjeté s Venis. Na druhý pár Matějovský prozradil, že Diana Adama již dlouho sleduje na Instagramu: „Takže je to spíš plánované přepadení v upnutých šatech.“

Zorka jako růžový bonbon

Adam se zas přiznal k tomu, že se spolu s Venis přitahují fyzicky, ale ona to nemá v hlavě. Rozmrzelá Adriana se po dni spárovém s Luem, do něj zakoukala tak, že stále na něj myslí a truchlí. Vzkázala mu, že by byla ráda, kdyby se vrátil, anebo až ona vilu opustí, aby se brzy viděli. Z další zprávy se soutěžící mimo jiné dozvěděli, že je u obávaného ohniště čeká i „umírání a z mrtvých vstání“.

Zorka v podobě růžového bonbonu Adama a Dianu jako nový pár uklidnila, že je tentokrát nedotknutelný. Ale další její informace byla až děsivá. Nastal párový recoupling. Volba byla na mužích.

Martin si vybral Venis. Ta to komentovala slovy, že jí „zachránil zadek“. Claude neváhal a chtěl k sobě zpět Rachel, s níž poslední dny trávil všechen volný čas. Chris nenechal vyhodit Majku, se kterou tvoří pár skoro celou soutěž. „Nemůžu si představit, že bych byl s někým jiným,“ dodal před obětím s jeho slzící kráskou.

Honza neváhal, nadále by se chtěl dvořit Paulíně. Bruno si vybral Natálii. Zbylá Adriana řekla, že v jejím srdci má místo dávno vyhozený Lu, který se náhle objevil… Byl to jen přelud, návštěva, anebo třeba návrat?

13. díl

Věštkyně páry překvapila

Kluci dostali za úkol ohromit maskulaturou. Měly předvést svá dokonalá těla a poté do hrátek zapojit i dívky. Vyhráli Chrsi a Majka.

Posléze byli další SMS zprávou všichni vyzváni, aby se sešli u altánu, kde se dozvědí o své budoucnosti a dalším párování. „To bude nějaká čarodějnice,“ komentovala příchod tajemné ženy Rachel.

Chris a Majka se dozvěděli, že sice vytvářejí velmi kompatibilní pár, ale on jí musí nechat prostor, aby se poznávala i s jinými lidmi, což nedělá, protože je velmi žárlivý. Brunovi a Natálce řekla, že každý hledá něco jiného.

Rachel a Claude se dozvěděli, že se sice velmi fyzicky přitahují, ale otázkou je, jak jim to dlouho vydrží. Třeba Venis a Adamovi pověděla, že jsou ve vile nejmíň kompatibilním párem. Navíc čarodějnice dodala, že z nich jde tragická energie.

Která dvojice si zbalila a odešla?

„Budoucnost již není ve hvězdách, ale vašich rukou,“ přečetla Sabine zprávu, kterou srdíčka dostala. Bylo tím jasné, že u obávaného ohniště, bude tentokrát velmi horko.

Moderátorka Zorka je vyzvala, aby se ve dvojicích, v nichž dosud sdílí lože, se domluvili na tom, který z párů je podle nich nejméně funkční. Jednoznačně zvolili Sabine a Lukiho, čímž je vyhodili z ostrova lásky. Dvojici Zorka posla do vily balit. A pozvala krasavici Dianu, novou bombshel! Zajímá vás, komu padne do náruče?

12. díl

V hlavní roli moderátorka Hejdová

Zorka nejprve vyzpovídala Rachel, která minule se svým partnerem Claudem bodovali, a Natálii, jež s Brunem naprosto propadli, což kráska oplakala. Natálka přiznala, že jí ve vile sedí nejvíc Martin. Pořád jí ale mrzí, že vilu musel opustit Sandro. Zorku také zajímalo, zde Rachel s Claudem „moc rychle nešlápli na plyn“.

Natálka si minule padla do oka s Martinem. Claude moderátorce přiznal, že s dračicí Rachel mají jisté „fyzické aktivity“, ale po osobní stránce se podle jeho slov skoro neznají. Martin se přiznal, že by se rád spároval s Natálkou, s níž se dosud neměl možnost dost poznat. Bruno prozradil, že by se chtěl poznat  Adrianu, kromě ní se mu zalíbila i Paulína. Ta se zamlouvá i Lukášovi, ale chce ji nechat dál nechat s Honzou, s nímž utvořila pár.

Venis a Adamem vytvořili zajímavou dvojku

Venis přiznala, že poslední dny měla zmatek v hlavě. Prý se jí to tam uspořádává v hlavě, což znamená, že ji i „její“ Adam více chápe. Ten se tak vlastně dostal do role jejího terapeuta. Tato situace podle slov Zorky odkryla, jak mu na Venis zaleží, což potetovaný krasavec potvrdil.

Hejdová dále zkoumala, kolik energie mají Luke a Sabine, jejichž noci zatím nebyly žhavé. Sabine se zatím nejvíce zamlouvá Honza, ale ten dosud nezpustil z očí Paulinu, na níž má však zálusk hned několik kluků.

Kdo se dohodl, že odloží sex?

Chris a Majka, kteří jsou prozatím spolu skoro celou hru, Zorce řekli, že jejich vztah vzkvétá jak kytička. Kudrnatý blonďáček, takový Amorek, nebyl schopen odpovědět, zde je zamilovaný mozkem, srdcem nebo pinďou. Pár se brzy dozví, kdy je čeká Hideaway, tedy výhra z minulé epizody. Prý si řekli, že nebudou mít sex zde. Je to údajně jen humor a sranda, až na Chrisovu žárlivost…

Venis, jež sdílí lože s Adamem, přiznala, že pokud by o něj měla takový zájem, tak se neohlíží po dalších. Adam Zorce přiznal, že mu na Venis moc záleží. Jako dalsi moderátorka vyzpovídala Sabine, která si zatím prošla cestou odmítání. Kdyby mohla tak by zřejmě volila Honzu. A kromě toho doufá, že ten na koho čeká, do vily přijde.

To nejlepší nás tepreve čeká

Honza je velmi spokojen s extrémně krásnou Paulínou, ale zrychlení vztahu by oba ještě trochu odložili. Čekání na zázrak Adriana a Lukáš spolu sice utvořili nový pár, ale již se znali z fitka, kde společně pracovali. Záhy se shodli na tom, že jejich vztah je až příliš kamarádský, než aby to přerostlo v něco vážnějšího.

Adriana by mu doporučila Natálku, a ta by dokonce byla pro. Adri totiž stále myslí na Lua, který z vily vypadl hned jako jeden z prvních. Podle krásčin slov mezi nimi byla jiskra, chemie a extrémní přitažlivost. Prý i uvažuje, že by kvůli němu vilu opustila. Jak řekla, čeká na zázrak, kdyby třeba přišel nový bombshell, z nejž by byla paf. Tohle chce zkusit. Jak přiznala, není to asi zrovna správné, ale krásnou zprávu, kterou od něj dostala si pouští prý každý den.

„No, to byl ale perný den. Zažili jsme spoustu emocí, odhalili některá tajemství, ale hlavně, zjistili jsme, že to nejlepší nás teprve čeká,“ uzavřela tento díl Hejdová.

11. díl

Začátek v posteli, pokračování ve sprše…

Někteří kluci se ráno navzájem vyslýchali, co dělili v noci se svými spolunocležnicemi. Zda něco neproběhlo… Claude přiznal, že si s Rachel odskočili do sprchy. I ona se holkám svěřila, že to začalo již v posteli. „Šli jsme se osprchovat a pak jsme se dosprchovali,“ komentovala jejich noční aktivity dredatá dračice. Adriana jim to přála a byla ráda, „že nás toho ušetřili a že se aspoň zavřeli do koupelny“.

Venis pokračovala s Adamem v roztomilé debatě o tom, že by nechtěla, aby něco neuspěchali, s čímž její současný herní partner souhlasil. Venis to potěšilo: „Byl ke mně hodně empatický.“ Párkrát se něžně políbili. Úplně jiné věci trápily Sabine s Natálií. Shodli se se svou současnou polovičkou, tedy první s Lukim a druhá s Brunem, že necítí dostatek souznění. Jiskra prý zatím nepřeskočila ani mezi Adri a Martinem.

Olizování, smyslné pohyby a polibky

Další SMS všem přinesla „pořádně horký párový workshop“. Holky si užily skoro až sexy masáž. Kluci se zavázanýma očima holky olizovali na místech, kam si nanesly gely různých příchutí a muži je museli poznat. Honza a Paulína dostali za úkol si vyzkoušet svůj první polibek. Pak se všichni měli za co nejsmyslnějších pohybů navzájem natřít čokoládovým gelem a samozřejmě jej ochutnat… Hra končila polibkem.

Druhým překvapením tohoto dne bylo řízení. Dívky se převlékly za žhavé policistky a dle jejich rad hoši s očima zakrytýma páskou v malých autíčkách „projížděli“ speciálně postavenou silnicí. Každý omyl se trestal vodní pistolí a nasazením pout. Poté soutěžící ve dvojicích rozebírali, co kdo od koho čeká, jaké jsou jejich city, co by s nimi bylo po skončení Love Islandu. A pokoušeli se i o nová spojenectví.

Hideaway vyhrály hned dva páry

Večer se nesl v duchu dost netradičního posezení u obávaného ohniště. Každý pár dostal za úkol seřadit ostatní podle toho, jak jim fandí. Výsledek celkového sčítání zněl takto: Na třetím místě skončili Venis a Adam, na čtvrtém Paulína a Honza, na pátém Sabina a Lukáš, na šestém Adriana a Martin a na posledním Natálie a Bruno.

A jak dopadlo finále? O první a druhou příčku se se stejným počtem hlasů podělili Majka s Chrisem a Rachel s Claudem. Pro vítěze bylo připraveno překvapení. Čeká je Hideaway, ale ne společně. Kdy to bude, se prý dozví velmi brzy. Jak to shrnul moderátor Matějovský: „Nevyřazovalo se, ale srdíčka si pěkně nastavila zrcadlo a snad je to nějak posune.“ Vítězové ostatním poděkovali a už se nemohou dočkat výhdy dočkat… Zato Natálii smutnila, poslední místo ji rozplakalo.

10. díl

V noci se Rachel s Claudem vytratili do koupelny

V desáté epizodě si Venis vybrala Adama, Majka Chrise, s nímž již dlouho tvořila pár, Rachel Clauda, takže vilu opustili Sandro a Lukáš. Sandro všem poděkoval, byla to podle jeho slov neskutečná jízda. Lukáš řekl, že je rád poznal: „Všichni jste super.“ Chris Sandrův odchod obrečel, lítost vyjádřila i Natálie, pro niž byl tento verdikt dost nečekaný. Kluci si zabalili zavazadla a za potlesku ostatních odešli.

Holky probíraly trojici nový bombshells, tedy Bruna, Luka a Martina, kteří do vily dorazili v deváté epizodě. Venis znejistila ohledně vztahu s Adamem a rozhodla se strašně moc zpomalit, aby se vzájemně lépe poznali. Nepřijde jí dostatečně vyspělý. V noci se Rachel s Claudem vytratili do koupelny.

Ráno srdíčka dostala další SMS, aby je „nakopla rozcvička“. Užili si aqua aerobik v bazénu. Pak kluci i holky znovu rozebírali opačné pohlaví. Po pořádné snídani pokračovali v diskusích, a to jak pohromadě, tak ve dvojicích. Probírali mimo jiné své předchozí vztahy. Tipovali, kdo se ke komu hodí. Adriana se svěřila Martinovi, že stále myslí na Lua, který byl vyhozen jako jeden z prvních. Majka a Chris se ujistili o tom, že se jejich vztah ubírá správným směrem, což stvrdili dlouhým polibkem.

Všichni se pobavili u hry „prdelkovaná“

Srdíčka oslavila narozeniny Chrisova psa a užila si hru „prdelkovaná“. V sexy outfitech se třemi body o nejhezčí zadeček vyhrála Natálie, druhá skončila Rachel a „třetí místo dostává každá jedna z vás,“ zněl závěr veselé hry. V další disciplíně kluci sahali dívkám na zadek, aniž by věděli, čí je který a měli najít své partnerky. Claude poznal Rachelin, Honza Paulínin, ta to komentovala slovy: „To jsem byla překvapená, že uhádol muju riť.“ Dále pak Adam poznal Venisinu prdelku, Luke správně určil zadeček Sabine a Bruno Natáliin.

A večer se opět rozjela party. Šampaňské teklo proudem. Když večírek skončil, v posteli Rachel a Clauda se zjevně spát ještě nešlo… Co čeká obyvatele vily v 11. epizodě? Nenechte si to ujít!

9. díl 

Neandertálský den. Lovilo se skoro všude.

Honza u obávaného ohniště dostal možnost zvolit si partnerku, vybral si Paulínu, již potěšil. Singl tak zůstali Sabine, Rachel a Sandro. Moderátorka Zuzka je uklidnila, že se tentokrát nemusejí bát vyhazovu z vily a popřála všem dobrou noc.

Ráno soutěžící dostali zprávu, že se přemístili do pravěku, a tudíž je čeká neandertálský den. Claude a Rachel měli mimořádné randíčko ve vile. Kráska připustila, že mezi nimi je speciální chemie. Sandro šel na pokec s Natálií, které řekl, že by s ní rád spal v posteli. Podle jeho slov má v sobě jiskru.

Adriana s mobilem v ruce ukázala, jak je stále zakoukaná do Lua, který musel vilu opustit v šesté, tedy první vyřazovací epizodě. Poslala mu vzkaz a pusu. Honza si v soukromí altánku popovídal s Paulínou, která mu se smíchem řekla, že z něj žádnou chemii necítí.

Majka s Chrisem se shodli, že jim nikdo nevěří, jak je to mezi nimi stále fajn. Lukáš se vydal na lov. Šel nejdřív po Paulíně a potom si chtěl povyprávět s Majkou. To se ale Chrisovi vůbec nelíbilo, také si po chvíli svou krásku odvedl.

Rozdováděná „zvířata“ na party překvapily další tři nové kusy!

Sabine všem přečetla zprávu, že je večer čeká party na téma Animal Kingdom. Srdíčka vybírala, kterým zvířetem by chtěla být. Bavila se velkolepě, a to do chvíle, kdy v maskách zebry, tygra a slona přišli do vily tři noví bombshells, tedy Bruno, Lukáš a Martin.

A záhy dorazila i největší šelma Love Islandu Zorka, která je opět pozvala k ohništi, kde si nováčci vybírali partnerky. Bruno sebral Claudemu Natálii, Martin Lukášovi Adrianu (navíc se znají, pracovali ve stejném fitku) a Lukáš zvolil singl Sabine.

Adepty na vyhození jsou tedy Claude a dřívější bombshell Lukáš. Jenže Zorka k nim poslala i další „staré“ mužské obyvatele vily (kromě Honzy), tedy Chrise, Sandra a Adama. Kdo z nich kanárský ráj po posledním recouplingu opustí?

8. díl

Pusy, objímání a výměny v postelích

Po noci, kdy se podle slov moderátora Matějovského cucalo skoro v každé posteli, to s úsměvem sobě vlastním vysvětlila Rachel: Rozhodli, že spí ne s manžely a manželkami, ale s milenci a milenkami. Prý ale nedošlo na víc než na pusy a objímání. Avšak došlo též na výměny v postelích!´.

Všichni, tedy hlavně kluci, se rozhodli, se co nejvíc dozvědět o dvou kráskách, které se vile na Kanárech objevily předchozí den. Sandro sice tvrdil, že chce být nadále s Natálií. Jenže bylo jasné, že bombshell Paulína mu dost učarovala. Atraktivní tmavovláska se přiznala, že by si ještě ráda popovídala s Lukášem.

Druhá nová kráska Sabine si zase šla poklábosit s Honzou. A co víc, Paulína byla vlastně první, která ve vile přiměla Lukáše k hovoru. A nejen to, řekla mu, že je její typ

Pak si srdíčka zahrála hry, v rámci nichž si losovala úkoly. Třeba Claude musel udělat Natálii sexy masáž, Paulína předváděla zvíře v říji, Rachel nesměla hodinu promluvit, Majka musela namalovat portrét svého partnera, tedy „Amorka“ ChriseNatálie se bezvadně zhostila sexy tanečku na nafukovací hračce v bazénu. Lukáš s Adri předvést svou oblíbenou sexuální polohu.

Večer se srdíčka s nelibostí usadila u ohniště, které může znamenat i herní smrt, kam je opět pozvala Zorka, již jako nositelku špatný zpráv, zde nikdo z nich nevidí moc rád.

Rvačka je o Honzu

Moderátorka uvítala nově příchozí bombshells, tedy Paulínu a Sabine. Vyzvala je, aby naráz vyslovily jméno muže, jehož chtějí za partnera. Obě měly zálusk na stejného. Byl to Honza.

Ten se musí rozhodnout, kterou z nich si vezme do postele. To se dozvíme příště. Stejně jako to, co se stane s druhou z nově příchozích krásek.Takže se nezapomeňte dívat!

7. díl

Líbačka pod peřinou

Sedmá série začala zprávou, že si srdíčka mají užít růžový den, a to v brýlích této barvy. K tomu dostala i šílené oblečky. Chris se klukům pochlubil, že se s Majkou poprvé políbili. Bylo to večer a kamerám se schovali pod peřinu.

Ve vile podle moderátora Matějovského začalo přituhovat. Adam dostal zprávu, že by ho ráda pozvala mimo vilu (divte se, přímo do Dubaje) na rande Sabine, s níž se ještě nemohl poznat. Honzu zase na pořádné rande pozvala Paulína, která též do té doby nepatřila mezi srdíčka.

Holky vůbec nepotěšilo se, že se do vily blíží další bombshells, a to navíc ženského pohlaví. „Zůstaňte doma, jestli nechcete přijít o vlasy,“ zavyhrožovala si za smíchu svých kolegyň Rachel. Venis se trochu vyděsila, že by některá z nich mohla být tmavovláska a snědá slečna, stejně jako ona. Kluci přiznali, že chtějí poznat i další protějšky.

Princezna ze mlejna

Adam byl ze Sabine nadšen, stejně jako Honza z Paulíny. U skvělého jídla probrali, třeba i to, jaké byly jejich předchozí vztahy. Po příchodu z rande Adam Venis ujišťoval, že se mezi nimi nic nemění. Ta se mu snažila uvěřit.

Honza po návratu do vily řekl, že si nemyslí, že z něj Paulína byla nějak paf. „Ona je princezna ze mlejna a já jsem takovej ten čertík, co tam šišlá v tý pohádce,“ zhodnotil své šance. Klukům se svěřil, že se mu moc líbí, jelikož „je brutálně krásná“.

Natálie shrnula situaci, že se holky bojí příchodu dvou neskutečných koček, které si budou vybírat . A tak odchytila Sandra, aby s ním probrala, že by večer nechtěla zůstat bez chlapa. Ten jí slíbil, že pokud dostane příležitost, tak po „ní půjde“. Chris se projevil jako velký žárlivec, vyčinil Majce, že si šla popovídat s nováčkem Lukášem.

Bombová party

Mezi partou kluků se náhle objevily krásné bombshells Paulína a Sabine, obě též v růžovém jako téměř všechna srdíčka. Přivítání proběhlo s úsměvy. Přiťukli si na přivítanou a rozdělili se na chlapy a holky a pustili se do hodnocení nových krásek.

Náladu jim nezkazila ani příchozí zpráva. Místo obávaného ohniště, kde dochází k rozstřelu párů či k vyhazovům z vily, se v ní psalo o party v růžových outfitech, takové, kterou vila ještě nezažila. SMS nelhala, byla to bomba, jak mejdan ohodnotila Sabine.

6. díl

Kdo nikdy nebrečel?

V šestém dílu jste mohli shlédnout dosud neviděné scény. Ukázali plačícího Clauda, a to nad tím, že hlasováním byli z vily vyhozeni Lu a Mariam. Nebrečel nad dámou, ale nad kámošem, s nímž si sedli od první chvíle. Na dotaz Zorky, kdy před touto situací naposledy plakal, odpověděl: „Troufnu si říct, že nikdy.“

Ukázali i to, že příchod bombshells Natálie nebyl, tak idylický, jak se zdálo. Předvedly se naštvané dívky, kterým krásná blondýnka začala brát chlapy, třeba Venis. Pak si Zorka vzala na paškál blonďatý pár „Amorka“ Chrise s Majkou, který si ji vybral, protože chce mít blonďaté děti. I Majka byla spokojená, a to i s tím, že Chris žije na Floridě a mohla by se tam s ním přestěhovat. Po příchodu dvou bombshells Lukáše a Adama, se ukázalo, že o „Chrisovu“ Majku je rvačka.

Prý je nejlepší horolezecká poloha

Zorka mimo jiné vyzpovídala Rachel, proč již stačila vystřídat několik partnerů a naposledy si vybrala Honzu. Jemu imponovala tím, jak je energická, plná zvratů a emocí. Prý nikoho takhle sexy neviděl. Prozradil, že má polohu, které říká horolezecká, což je podle jeho slov velmi specifická kombinace úhlů a těla. Rachel se však zalíbili i noví bombshells Adam a Lukáš.

Na „upřímný pokec“ Zorka přizvala i Sandra. Ten měl možnost poznat několik dívek a ocenil, že si jej tam při losování nechali. Vyhozená Mariam, by ráda po odchodu z Love Isand narazila na tu pravou lásku. Vyřazený Lu zalitoval, že musel hru opustit jako první, protože si myslel, že i diváci uvidí, jak „si s Adrianou na prvý pohlad klikli“. A bude na ni čekat, až se ze hry vrátí, pokud její city byly takové jako jeho. Co když si ale ona najde někoho jiného ve vile?

5. díl

Holky kouzlily v kuchyni v sexy outfitech

V páté sérii čekal srdíčka nelehký úkol, hlasovat, kdo z trojice Lu, Sandro a Miriam ve vile zůstanou a kteří dva ji opustí. Zachránili Sandra. „Je to tady divočina,“ ohodnotil vyhození dvojice Honza. Lu a Miriam se sbalili, rozloučili a za potlesku ostatních z Love Islandu odešli.

Další den se řešilo, jak se jim líbí nováčci, tedy Lukáš a Adam. Holky dostaly za úkol kluky okouzlit v kuchyni a připravit jim dokonalou snídani, která by je posadila na zadek. Na vaření si musely obléci růžovo-krajkové velmi sexy outfity. Kluci losovali a šli si pro snídani, která se komu nejvíce zamlouvala. Chris si vybral tu od Adriany, Lukáš Venisinu, Honza Rachelinu, Claude Majčinu a na Adama zbyla Natáliina. Singl Sandro posnídal sám.

Komunikovat se dá i beze slov

Posléze jak kluci, tak děvčata řešili opačné pohlaví. Dívkám přišla zpráva, že si nemají chlapce moc rozmazlovat: „Láska na talíři#Plné bříško znamená…“ Krásky zajásaly a zatleskaly si. Následující SMS všem přinesla výzvu: „Srdíčka, komunikovat musíte umět i beze slov. A nemyslíme tím jen sexy pohledy. Připravte se na hru, která prověří vaše rty naprosto nečekaným způsobem.“ Holky dostaly sluchátka s hlasitou hudbou, kluci zase svěrací kazajku, aby si nepomáhali rukama. V párech se hádala slova, která neslyšící holky odezíraly ze rtů kluků. S osmi body vyhráli Sandro s Adri.

Bombshells Adam a Lukáš dostali možnost se o holkách dozvědět, co nejvíc, a to ve hře na otázky a odpovědi. Ptali se třeba na to, kde měly sex, koho by si ve vile vybraly, zda by šly na plastiku prsou jestli či by raději Slováka, anebo Čecha.

Někteří soutěžící nelenili ani během party

Za jásotu všech se v SMS dočetli, že večer jim nic nehrozí, ale čeká je „volníčko s drinky“. V maskérně dámy rozebíraly, jak je zaujali nováčci. Jednoznačně u většiny vítězil Adam.

Nejenže tancovali, popíjeli a pochutnávali si na dobrotách, ale někteří se uchylovali do soukromí a probírali možné nové spojení. Claude odešel s Rachel, z čehož byla rozladěná Natálie, která s ním pár nocí sdílí lože. Majka přiznala, že by chtěla blíž poznat Adama. S ním ale k soukromému rozhovoru odkráčela Natálie. Poté si odvedla Clauda. Řekli si, že je jim spolu fajn.

Po party páry ulehly do postelí. Moderátor Matějovský chtěl pro pořádek připomenout, kdo s kým, ale pak si to rozmyslel se slovy: „Bůh ví, co zas bude zítra.“

4. díl

Skončila legrace, přišla rychlá smrt

Čtvrtou epizodu zahájila zpráva: kluci dostali přísně tajnou misi, a to připravit holkám snídani. Kdo připravil jídlo Rachel, která po poslední výměně partnerů zůstala singl? Byl to gentleman Chris. „On je tak strašně zlatý,“ pochválila ho Rachel. Holky pak hodnotily, jak se snídaně jednotlivým klukům podařily. Dámy a pánové řešili, že by chtěli ještě poznat někoho dalšího z možných protějšků.

A přišla další zpráva, že si srdíčka vyzkouší nejikoničtější scénu z romantického filmu Duch. Páry se převlékly „do pracovního“ a pustily se do výroby čehokoli na hrnčířském kruhu. Dvojice seděly těsně za sebou, takže došlo k mnoha dotykům.

Další SMS přinesla výhrůžku, že legrace končí, přichází to, čemu se říká rychlá smrt.

Do vily přišli dva bombshells a zamíchali kartami!

Rachel se přiznala Mariiam, že by se ráda trochu víc seznámila s „jejím“ Honzou. Sandro se shodl s Venis, že jsou asi pár, který si ve vile rozumí nejvíc. Natálie si pohovořila s Honzou, řekli si o svých vzájemných sympatiích. Rachel po hovoru s Honzou došla k tomu, že by u něj mohla mít šanci. Mariam se s Honzou shodla na tom, že v předchozích dnech nedali tolik energie do seznamování s ostatními lidmi.

Večer Zuzka srdíčka opět uvítala u ohniště, kde je čekají obávané záležitosti. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Do vily vstoupili dva noví bombshells, Adam a Lukáš. Ti si mohli vybrat dívku, která se jim zalíbila. Lukáš si zvolil Adrianu a Adam Venis. Tím osiřel Lu a Sandro. Rachel si vybrala Honzu, který byl s Mariam.

Srdíčka budou příště muset hlasovat, kdo z vily vypadne, zda to bude Lu, Sandro nebo Miriam.

3. díl

Rvačka byla o Clauda. Rachel zůstala singl

Třetí epizodu zahájila zpráva, že soutěžící začnou aktivně, sportem. Holky se na to připravovaly v maskérně a pochvalovaly si zejména Honzu. Shodly se, že je fajn a moc hezky se chová. Všichni dostali plavky s připevněnými houbičkami, naskákali do bazénu a měli za úkol se jimi mačkat. Pak přeběhli do dětského bazénku, kde z nich museli dostat, co nejvíce vody. Tu odnosili do skleněné vázy s kachničkou. Vyhráli Mariam s Honzou.

Natálie, která byla ve vile singl, si měla vybrat jednoho kluka a vyrazila s ním na rande. Byl to Claude, který je její typ. Popovídali si u romantické večeře. Oběma to přišlo moc fajn. Ještě prý došlo i malý polibek. Venis, již s Cloudem diváci spárovali, se sice usmívala, ale žádnou radost z toho neměla. Avšak nezahálela, začala laškovat se Sandrom, který jí řekl, že se mu z dívek líbí nejvíc.

Další zprávu dostala Rachel. Zorka je pozvala k ohništi, což bývá stresující záležitost, předzvěst nějaké změny. Natálie dostala možnost vybrat si kluka, což byl podle očekávání Claud. Tentokrát o střídání partnerů nerozhodovali diváci, ale kluci. Chris si vybral Majku, Lu Adri, Sandro Venis, Honza se rozhodl zůstat u Mariam. Singl tak zůstala Rachel. Co s ní asi bude dál?

2. díl

Diváci viděli perfektní páry úplně jinak

Druhá epizoda začala velkým rozruchem. Diváci vytvořili jiné, podle nich perfektní páry, takže došlo k jejich téměř kompletního promíchání: Adrianě přidělili Chrise, Venis Clauda, Majce Lua, Mariam nechali s Honzou a na Rachel zbyl Sandro. Což znamenalo i to, že přesně v těchto dvojicích budou poprvé ve vile uléhat do postele.

Ráno se ve vile objevila letošní první bombshell Natálie. Původní obyvatele vily si získala tím, že všem srdíčkům přinesla dárky. Kluci a holky probírali, jaké partnery jim diváci vybrali. Jak asi její příchod změní složení párů? Natálie totiž nelenila a políbila Clauda. Srdíčka rozebírala zejména to, jak se kdo ke komu hodí. Potěšil je další program, tedy parádní grilovačka.

1. díl

Začalo první párování

V první epizodě Zorka Hejdová vyzpovídala dívky, jakého partnera by chtěly a za jak dlouho se dokážou zamilovat. A pak zvala muže jednoho po druhém. A začalo první párování: Honza si vybral Adrianu, Chris Majku, Sandro Venis, Lu se zalíbil Adrianě a Rachel, Lu zvolil Rachel. Jako posledního přivítali Clauda, který přebral Honzovi Adrianu. Na Honzu tedy zbyla Mariam.

A dvojice si šly povídat o svých životech, o představách do budoucna… Poté se soutěžící rozdělili na ženskou a mužskou část a probírali, jak se jim líbí jejich protějšek. No a co by to bylo za začátek takovéhle jízdy bez pořádné párty, zpestřené mimo jiné prvními polibky a hrou na pravdu.

Soutěžící v Love Island Česko & Slovensko 2023

Muži v Love Island Česko & Slovensko 2023

Chris (21)

Chris (21) z Love Islandu 2023
Autor: TV Nova

Najít si dívku z Česka nebo SLovenska vyrazil z Floridy i Chris. Ačkoli se jeho rodiče přestěhovali do USA s vidinou lepšího života, jeho to táhne zpátky. Jeho vyvolená by se přitom neměla líbit jen jemu, ale i jeho mamince.

Claude (22)

Claude (22) z Love Islandu 2023
Autor: TV Nova

Do vily na Kanárských ostrovech dorazí i Claude. Ten zatím neokusil vážný vztah a doufá tak, že se to díky Love Islandu změní.

Honza (26)

Honza (26) z Love Islandu 2023
Autor: TV Nova

Veselá kopa. Kde je Honza, tam je dobrá nálada. Tohoto rozeného showmana si zaručeně fanynky zamilují. Nikdy neříká „ne“ a užívá si každou vteřinu života naplno. Je milovníkem žen a sportu. Věnuje se profesionálně volejbalu, nepohrdne horolezectvím a lezením po ledu ani surfováním. Jeho vysněná žena by měla brát život s humorem a lehkostí, měla by se hodně usmívat a nezlobil by se, kdyby byla malá a hubená. Najde takovou ve vile?

Adam (29)

Adam (29) Love Island 2023
Autor: TV Nova

Charismatický sportovec s duší dobrodruha, který žije v Austrálii. Na první pohled zaujme svou výškou a svaly, ale nic z toho nezakryje jeho zraněné srdce z posledního vztahu. Věčný student a vášnivý turista Adam v současnosti žije v Sydney, kde pracuje jako stavební dělník, ale srdce ho táhne zpátky na Slovensko, kde by se rád usadil.

Bruno (28)

Bruno (28) Love Island 2023
Autor: TV Nova

Smysl pro humor a sexy křivky! Těmito vlastnostmi by se rozhodně měla vyznačovat kráska, která chce okouzlit Bruna. A nechce to jen od své partnerky, sám je totiž veselým chlapíkem, který dokáže i tu nejvážnější situaci proměnit v zábavu. Po dlouhém hledání povolání, které by ho naplňovalo, zakotvil u sportu a stal se basketbalovým trenérem. Tento netypický Moravák z Hodonína stále vymýšlí něco nového a rozhodně neopouští žádnou party jako první.

Martin (27)

Martin (27) Love Island 2023
Autor: TV Nova

Charismatický fitness trenér z Prahy je magnetem na ženy. Martin je pořádný dříč, ale láska k němu v poslední době nebyla přívětivá a prošel si několika rozchody. Doufá, že se mu v pořadu podaří vyléčit si zlomené srdce. Líbí se mu veselé brunetky.

Ženy v Love Island Česko & Slovensko 2023

Venis (27)

Venis (27) z Love Islandu 2023
Autor: TV Nova

Venis se nebojí říct, co si myslí, díky čemuž se může snadno stát středem dění ve vile. V dětství byla zároveň tato vietnamská kráska vnímána jako rebelka, která se často dostávala do malérů.

Adriana (21)

Adriana (21) z Love Islandu 2023
Autor: TV Nova

Studentka Adriana za sebou má jeden neúspěšný vztah, po kterém je velmi opatrná. Její ideální nápadník by s ní měl mít jen ty nejlepší úmysly. Kromě toho by ráda muže, který je ambiciózní a má vyřešenou minulost.

Majka (27)

Majka (27) z Love Islandu 2023
Autor: TV Nova

Do vily zamířila i Slovenka Majka. Ačkoli je krásná a otevřená, toho pravého si zatím nenašla a v soutěži Love Island by to ráda změnila.

Rachel (22)

Rachel (22) z Love Islandu 2023
Autor: TV Nova

Své štěstí se ve vile rozhodla vyzkoušet i temperamentní zrzka Rachel. Ta na sociálních sítích pravidelně oslovuje přes 170 tisíc fanoušků, nyní by ale chtěla najít někoho, kdo jí bude milovat celým srdcem.

Natálie (22)

Natálie (22) Love Island
Autor: TV Nova

Pochází z Brna a studuje. „Já se strašně ráda zamiluju, ale moc jsem na to neměla štěstí,“ prozradil kráska. Mezi její koníčky patří móda, styling a seberozvoj. Podle svých slov je sebevědomá, upřímná a rodinný typ. Preferuje snědé typy mužů s hezkými vlasy. Důležité pro ni je, aby byl věrný.

Paulína (27)

Paulína (27) Love Island 2023
Autor: TV Nova

Office manažerka z Bratislavy zastává názor, že by měli lidé říkat vždy pravdu. I když je dobrosrdečná a ochranářská, nebojí se říct nahlas to, co si doopravdy myslí. Nevybitou energii z práce potom vkládá do všemožných sportovních aktivit. Mezi její koníčky patří tenis, volejbal, fotbal a lezení.

Diana (25)

Diana - Love Island 2023
Autor: TV Nova

Vášnivá a prostořeká umělkyně na volné noze, původem z Bardejova, je jednoznačně nejsebevědomější ženou, která do vily dosud přišla. Její nejvýraznější vlastností je tvrdohlavost a chce mít za každou cenu poslední slovo. Vždy má svůj názor a nebojí se ho prezentovat. Její ctižádostivost se odráží i v hledání partnera. Pokud najde muže svých snů, udělá pro jeho získání cokoli. Temperamentní dívka z východního Slovenska vystudovala herectví, což ve vile rozhodně nebude na škodu. Za sebou má také několik vážných vztahů. Podaří se jí na Love Islandu najít lásku svého života?

Petra (26)

Petra (26)
Autor: TV Nova

Sexy modelka Petra každého zaujme nejen svým vzhledem, ale i tanečním talentem. Sama říká, že na první pohled působí arogantně a nepřístupně, ale stačí krátký rozhovor, aby všem ukázala, že skutečnost je úplně jiná. Její předchozí vztahy byly většinou s mladšími hokejisty, ale po zklamání v milostných vztazích doufá, že teď konečně najde muže, který se o ni bude zajímat víc než o hokejovou sezónu. Na sportovce však prostořeká kráska rozhodně nezanevřela. Dokáže se okamžitě zamilovat, a proto každý rozchod nese dost těžce. S partnerem by se ráda hodně smála, ale její nadějný vyvolený nesmí mít vysoké ego. V takovém případě Petra okamžitě zařadí zpátečku.

Kdo vypadl z Love Island Česko & Slovensko 2023

Sabine (27)

Sabine (27) Love Island 2023
Autor: TV Nova

Je influencerka původem z Třince, která mluví plyně španělsky, německy a anglicky. Sabine momentálně žije v Dubaji. Nedávno se proslavila na sociálních sítích díky tomu, že se na ulicích lidí ptala, kolik stojí jejich outfit. Její největší vášní je právě tvoření vlastního obsahu na sociální sítě, čímž si i vydělává na živobytí. Mezi její koníčky patří tanec, cestování a jazyky.

Lukáš (28)

Lukáš (28) Love Island
Autor: TV Nova

Osobní trenér, dietolog a kulturista z Prešova říká, že není nic, čeho by se bál. Po čtyřech vztazích Lukáš v současné době další aktivně nehledá. Po zklamání v lásce se plně soustředí na zdravý životní styl, který je jeho světem. Nyní však přichází na ostrov lásky a je otevřený novým možnostem. Jenže mu to nevyšlo.

Sandro (32)

Sandro (32) z Love Islandu 2023
Autor: TV Nova

Boxer Sandro se narodil v italském hlavním městě Římě. Doufá, že v soutěži najde životní lásku, ale nespokojí se s ničím jiným, než s dokonalostí. Jeho vyvolená by podle jeho slov měla být i okrasou a zároveň by měla krásně vonět a úklid či vaření zvládat na jedničku.Svého cíle nedosáhl, byl vyřazen v desáté epizodě.

Lukáš (22)

Lukáš (22) Love Island
Autor: TV Nova

Tajemný krasavec Lukáš přišel do vily, aby konečně otevřel své srdce lásce. Tento sympatický asistent manažera přiznal, že vtipům moc nerozumí, mnohem raději tráví čas o samotě v přírodě. Lukáš je vášnivý rybář a ideální rande si představuje jako rybaření u rybníka se svou přítelkyní. Z vily byl vyřazen v desáté epizodě.

Mariam (21)

Mariam (21) z Love Islandu 2023
Autor: TV Nova

Exotická Mariam miluje afrobeatový tanec, cestování či sarkastický humor. V současnosti se věnuje seberozvoji, protože po odchodu z toxického vztahu potřebovala změnu myšlení. V Love Ilendu dlouho nepobyla. Byla vyhozena v pátém dílu.

Lu (25)

Lu (25) z Love Islandu 2023
Autor: TV Nova

Ladislav je beznadějný romantik. Ten by po ukončení dvou vážných vztahů znovu rád zažil pocit zamilovanosti. Ideálně by pak chtěl najít malou přirozenou blondýnku, které by mohl skládat romantické písně. To se mu v Love Ilandu nepodařilo, vypadl jako jeden z prvních.

Kde a jak se natáčí Love Island Česko & Slovensko 2023

Soutěž se natáčí na Kanárských ostrovech, kde na desítku soutěžících čekala luxusně vybavená vila. V té se ovšem skrývá přes 60 kamer, které mají zaznamenat každý detail ze sbližování soutěžících. Výjimkou je tradiční hideaway, kde mohou páry za odměnu strávit čas mimo televizní kamery.

Kromě toho má štáb vytipovaných 150 lokací, kam může jednotlivé páry poslat na jednotlivá randíčka.

Hlasování diváků v Love Island Česko & Slovensko 2023

Nedílnou součástí Love Island Česko & Slovensko 2023 je i aplikace, jejímž prostřednictvím mohou diváci hlasovat o osudu soutěžících v průběhu celé soutěže.

Slovník Love Island Česko & Slovensko 2023

S Love Island Česko & Slovensko je spojená i řada pojmů. Podívejte se, co jsou randíčka, hideaway nebo dumping.

  • Bombshells - Pojem bombshell označuje účastníka, který do vily dorazí až v průběhu soutěže a musí si partnera najít mezi již spárovaným osazenstvem.
  • Coupling - Couplingem celá soutěž začíná. Do vily přijde pět soutěžících dívek, které postupně čekají na příchod mužů. Vždy, když jeden z nich přijde, může kterákoli z dívek vystoupením z řady dát najevo svůj zájem, a to i v případě, že už vytvořila pár s někým jiným. Muž si následně vybere, se kterou vytvoří pár. Poslední nespárovaný muž pak automaticky vytvoří pár s nespárovanou dívkou.
  • Dumping - Dumping v Love Island Česko & Slovensko znamená, že někdo odchází z vily. Odcházet takto můžou jednotlivci, ale i celé páry. O vyřazení rozhodují jak diváci svými hlasy, tak někdy samotní soutěžící.
  • Hideaway - Hideaway je místem, kde soutěžící mohou uniknout jinak všudypřítomným kamerám. Pobyt v nich si soutěžící vyslouží svým silným vzájemným vztahem nebo díky hlasování diváků.
  • Randíčko - Randíčka čekají na páry, které mají největší romantický potenciál. Ty následně mají podobu například luxusních večeří, nebo společných zážitků.
  • Recoupling - K recouplingu dochází ve chvíli, kdy někdo opustí zavedený pár, aby dal šanci vztahu s příchozí bombshell.
  • Srdíčka - Srdíčka se v Love Island Česko & Slovensko říká soutěžícím.

Video
délka: 20:23.12
Video se připravuje ...

Petr Havránek ze Survivora s přítelkyní: Pravda o našem rozchodu! David Turek

Video
délka: 05:38.54
Video se připravuje ...

Fešák Pítr z Love Island: Byl jsem hodně na holky, ale to se změnilo! Markéta Reinischová, Lukáš Červený