Poprvé přišli organizátoři s KVIFF.TV v roce 2021, kdy fanouškům, kteří nemohli být přímo na festivalu nabídli online zásadní události festivalu, ale i průvodce festivalovým děním, rozhovory s tvůrci nebo představení legend Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary

Pořady na KVIFF.TV

KVIFF.TV nabídne návštěvníkům festivalu znovu praktického průvodce festivalem KVIFF Guide, nebo informace o zásadních událostech díky Festivalovým zprávám. Na které filmy zamířit pak divákům poradí dramaturgický tým a umělecký ředitel festivalu Karel Och v pořadech Film Brief a Curator’s Choice.

Samozřejmostí pak bude představení tvůrců, kteří na festival přivezli svůj film v pořadu Meet the Filmmakers. Rozhovory se zajimavými festivalovými hosty pak přinese Čestmír Strakatý a jeho Prostor KVIFF X. Legendy KVIFFU představí osobnosti, které jsou nesmazatelně zapsány do historie Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Kromě toho ovšem KVIFF.TV představí i další filmové festivaly v pořadu Slavné festivaly.

Fanouškům, kteří se do Karlových Varů letos na festival nedostanou pak KVIFF.TV nabídne živé přenosy ze slavnostního zahájení, příjezdů na červený koberec nebo úvodů jednotlivých filmů. Chybět nebude ani oblíbená slow TV z frekventovaných festivalových míst.

Filmy na KVIFF.TV

Novinkou je, že filmoví fanoušci na KVIFF.TV najdou i knihovnu více než 500 filmů v čele s Amélií z Montmartru, která měla světovou premiéru na 36. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary v roce 2001. Výběr filmů vzniká pod vedením programového týmu festivalu.

KVIFF.TV filmy nabízí především v originálním znění s českými titulky. Výjimkou jsou dětské a rodinné filmy, které platforma nabízí i s českým dabingem, aby si je mohli užít i dětští diváci.

Cena KVIFF.TV

Sledování pořadů a přímých přenosů z Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary je na KVIFF.TV zdarma. Pokud se budete chtít podívat i na filmy, která platforma nově nabízí, máte dvě možnosti. Buď si zaplatit přehrání či stažení konkrétního filmu, nebo si službu předplatit.

Ceník KVIFF.TV

Přehrání jednoho filmu

Zapůjčení (přehrání do 7 dnů od platby)

od 35 Kč (krátký film)

Stažení

od 50 Kč (krátký film)

Předplatné KVIFF.TV

Měsíční

160 Kč

Roční

1700 Kč

Video
Video se připravuje ...

ČESKEJ BIJÁK - JIŘÍ BARTOŠKA Videohub