Co na to Češi je zábavná show TV Nova. Dva soutěžní týmy odhadují, jak na jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů. Zde najdete celé díly online i přihlašovací formulář do soutěže.

Soutěžní pořad Co na to Češi vysílá TV Nova od roku 2016. Premiéru měla oblíbená show 21. března. Pořad Co na to češi moderuje známý herec Tomáš Matonoha. Moderátor schytal kritiku i od jazykové lektorky Jany Postlerové. Běží každé všední odpoledne od 17:25 na hlavním kanále TV Nova.

Vše o show Co na to Češi najdete ZDE >>>

Proti sobě stojí dva pětičlenné týmy, které odhadují nejčastější odpovědi sta dotázaných Čechů na jednoduché otázky. Soutěž sestává z několika kol. V závěrečném kole soutěže Co na to Češi tým s největším počtem bodů má šanci získat až 50 000 Kč!

Přihlásit se může kdokoliv. Nejnižší věková hranice pro soutěžící je stanovena na 15 let, horní hranici soutěž Co na to Češi nemá. Tým se do soutěže příhlásí přes přihlašovací formulář na stránkách pořadu. Každý tým má svého kapitána. Všechny díly jsou k zhlédnutí online.

Video
délka: 02:33.15
Video se připravuje ...

Tomáš Matonoha: Pro Tvář bude dobré, že neumím nic David Turek

Fotogalerie
11 fotografií

Čtěte více na Blesk.cz:

SPECIÁL PREZIDENTSKÉ VOLBY 2018

JAK VOLIT S VOLIČSKÝM PRŮKAZEM

MINIMÁLNÍ MZDA 2018 PODLE PROFESÍ

JARNÍ PRÁZDNINY 2018 - TERMÍNY

STÁTNÍ SVÁTKY 2018 - KDY BUDOU

KDY SE MĚNÍ ČAS V ROCE 2018

Televizní pořady na Blesk.cz

Chcete znát detaily z vašich oblíbených televizních pořadů a reality show? Potom jste na správném místě. Přečtěte si, kdy se začaly vysílat, kde najít starší díly, nebo si přečtěte pikantní informace ze zákulisí jejich natáčení.

Vetřelci dávnověku * Utajený šéf * Co na to Češi

Tvoje tvář má známý hlas * Výměna manželek

Malé lásky * Chart Show * Pevnost Boyard

Deník Dity P. * Ano, šéfe! * Prostřeno

Jak se staví sen