Chart show je pořad TV Nova, který přináší žebříček hitů, filmů a diskoték minulosti. Premiéru televize naplánovala na 18. února 2017. Všechny díly budou online ke zhlédnutí.

Zábavný pořad Chart Show je součástí jarních změn TV Nova v roce 2017. Doprovází detektivní seriál Specialisté, třetí řadu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas či zpravodajskou relaci TN2.

Chart Show: Celé díly online ke zhlédnutí ZDE

Pořad Chart Show jde do vysílání od 18. února 2017 každou sobotu od 20:20. Jednotlivé epizody bude uvádět populární moderátor Libor Bouček. Ten je zároveň scénáristou pořadu.

Společně se zakladatelem Akademie populární hudby Martinem Hrdinkou odhalí žebříčky českých i zahraničních písní a diváci na konci každé epizody zjistí, která získá první příčku.

V prvním díle se objeví i Karel Gott, skupina Lunetic a ve studiu budou žebříček glosovat Těžkej Pokondr nebo Ondřej Brzobohatý. Pořad Chart Show vysílá i sesterská televize Novy, slovenská Markíza. Úspěch pořadu zajišťuje moderátorka Adéla Banášová.

Chart Show - nejnovější info najdete ZDE

Fotogalerie
7 fotografií

Televizní pořady na Blesk.cz

Chcete znát detaily z vašich oblíbených televizních pořadů a reality show? Potom jste na správném místě. Přečtěte si, kdy se začaly vysílat, kde najít starší díly, nebo si přečtěte pikantní informace ze zákulisí jejich natáčení.

Vetřelci dávnověku * Utajený šéf * Co na to Češi

Tvoje tvář má známý hlas * Výměna manželek

Malé lásky * Chart Show * Pevnost Boyard

Deník Dity P. * Ano, šéfe! * Prostřeno

Jak se staví sen