Smutný kníže po porážce: Děkuji všem a uvidíme se v lepších časech

Autor: ljš - 
26. ledna 2013
16:27

Poražený kandidát na prezidenta Karel Schwarzenberg přijal svou porážku se ctí.  Poděkoval všem svým podporovatelům a pogratuloval Miloši Zemanovi k vítězství. "Uvidíme se v lepších časech," řekl s úsměvem na závěr.

Karel Schwarzenberg sklidil při svém příchodu na tiskovou konferenci obrovský potlesk. "Především bych rád poděkoval těm, kteří mě navrhli a dál mě podporovali. Děkuji své straně Top 09 a Hnutí starostové a nezávislí, kteří za mnou po celou dobu stáli. Musím říct, že jsem byl velmi překvapen podporou lidí, kteří se dali do boje, především těch mladých, ale i starších třeba osmdesátiletých, kteří za mě bojovali," řekl.

Kníže také poděkoval celému svému týmu a v narážce na Zemanovu negativní kampaň řekl: "Já jsem strašně hrdý na svůj volební tým, který bojoval statečně a nikdy se nedopustil lží a podrazů. Zachovali jsme si čest i v této porážce," upozornil.

Video Tiskovka Karel Schwarzenberg - Petr Soukup


Na závěr pak ještě poslal vzkaz lidem, kteří mu dali hlas: "Děkuji všem voličům, kteří i v tomto mrazivém počasí  šli k volbám. Děkuju mnohokrát a uvidíme se v lepších časech." Novinářům pak řekl, že za pět let už kandidovat nebude. "Teď má nastoupit mladší generace," usmál se.

derek ( 28. ledna 2013 14:08 )

¨Franta Mrázek měl pravdu jednou dotelefonoval se Šloufem a povzdechl si tenhle stát je vytunelovanej i lidsky.

petrarka111 ( 28. ledna 2013 00:31 )

Kdyby Kadlíkovi hlasitě nenapověděli, ani by ho nenapadlo poděkovat svým zfanatizovaným voličům, které si koupil za jedno točené pivo. Zřejme si jich váží.... na decimálce.

rentierskej ( 27. ledna 2013 02:37 )

ten už (snad) bude na smetišti dějin! v roce 2014 jsou volby, takže je (zase) jen na nás, co si necháme líbit!

rentierskej ( 27. ledna 2013 02:35 )

rentierskej ( 27. ledna 2013 02:35 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud