Středa 22. května 2024
Svátek slaví Emil, zítra Vladimír
Oblačno, déšť 22°C

Kníže s pivem, andělem, i sličnou blondýnkou: Taková byla Noc s Karlem

Autor: simao, ČTK - 
21. ledna 2013
09:10

Obklopen řadou mladých lidí se Karel Schwarzenberg vydal do olomouckého hudebního klubu Moravský Grunt, kde si několik dní před tím, než se rozhodne o nové hlavně státu, užil předvolební akci Nedělní noc s Karlem.

Zatímco Miloš Zeman o víkendu odpočíval a ve své kampani bude pokračovat opět až dnes, kníže vyrazil do šumu. Akce na podporu prezidentského kandidáta Schwarzenberga "Nedělní moc s Karlem" se konala v šesti desítkách klubů po celé ČR, kníže osobně dorazil do Olomouce a několika dalších klubů na Moravě. 

Řada umělců, kteří podporují jeho kandidaturu, zahrála v klubech napříč Českem. Mezi další z fanoušků knížete pak patří třeba Richard Krajčo ze skupiny Kryštof a Marie Rottrová. Ani Miloš Zeman však nemusí žehrat na nepřízeň lidí ze show byznysu. Z hudebníků jej podpořili třeba Lucie Bílá, Daniel Hůlka, či Felix Slováček.

Schwarzenberg s kráskami po boku

Není překvapením, že největší koncerty na podporu Schwarzenberga se odehrály v metropoli. Lucernu rozezvučel v rámci Noci s Karlem legendární Olympic, některé kluby pak nestačily svou kapacitou fanouškovskému zájmu - a to i proto, že vstup byl zdarma.

Platilo to třeba pro pražský klub La Fabrika, kde se koncertu zúčastnila esa jako Dan Bárta, Vladimír Mišík, či Vojtěch Dyk se svou skupinou Nightwork. Nebo také skupina Portless s frontmanem Kryštofem Michalem, která vznikla na troskách rozpadlých Support Lesbiens. 

I vzhledem k hudební produkci není divu, že do klubů vyrazili především mladší lidé. Těmi se ostatně Schwarzenberg obklopuje během celé prezidentské kampaně a v jeho volebním týmu tvoří většinu.

Čas od času se pak po boku knížete objeví i díky tomu nějaká ta sličná dívka - platilo to i včera v Olomouci, kdy si kníže vedl za ruku pohlednou blondýnku. Stejně tak při nedávném setkání s více než stovkou starostů měst a obcí, kteří knížete podporují, vedle Karla vystoupila pro změnu atraktivní brunetka Alžběta Plívová, mluvčí TOP 09, mimochodem přítelkyně Dana Bárty.

mrs.colombo ( 22. ledna 2013 14:21 )

Zeman je podle mně nejlepší kandidát na hrad

spbi ( 21. ledna 2013 17:56 )

Já už si tu z toho rudýho koutku dělám p.del, rozumíš recesi?

spbi ( 21. ledna 2013 17:52 )

Ona byla spíš tragedie, že se Zeman o kluka nestaral, neplatilo, nejevil zájem a syn přežil, byla to jen demonstračka, ty jsi taky rodinná tragedie bublino

reeh ( 21. ledna 2013 17:40 )

Kdyby jenom to : http://vtipy.netroof.eu/item/9809/mame-se-jeste-na-co-tesit/

avina ( 21. ledna 2013 17:39 )

Facebook-Schw. a Kalous: foto-Zase nám nalítli!!!

Zobrazit celou diskusi