Čtvrtek 8. června 2023
Svátek slaví Medard, zítra Stanislava
Oblačno, bouřka 21°C

Údajná Putinova dcera Luiza zmizela: Schovala ji tajná služba!

Autor: rc, swp - 
21. března 2023
16:27

V minulosti si užívala přízně tisíců fanoušků na sociálních sítích, vystupovala jako dýdžejka a věnovala se módnímu návrhářství, o Luize Rozovové už ale nějaký čas nikdo neslyšel. Blondýnka, která je údajně dcerou ruského prezidenta Vladimira Putina a jeho bývalé milenky Světlany Krivonogichové, po invazi na Ukrajinu smazala účet na sociální síti a nějaký čas se neobjevila na veřejnosti. Putin ji údajně nechal odklidit na bezpečné místo!

O Luize Rozovové se mluví jako o levobočkovi ruského prezidenta. Luiza je dcerou jeho bývalé milenky Světlany Krivonogichové, která dřív pracovala jako uklízečka, ale dnes patří mezi nejbohatší Rusky. Osmačtyřicetiletá žena vlastní podíl v bance Rossija a navíc je majitelkou prominentního striptýzového klubu v Petrohradě s názvem „Love Sick“. Krivonogichová podle informací britského deníku Daily Star nadále udržuje „vřelý vztah“ s Putinem. V prosinci minulého roku ruský prezident údajně se skupinkou spolupracovníků navštívil její noční klub. 

Tisíce fanoušků

Před válkou na Ukrajině si Krivonogichová s Luizou užívaly luxusního života. Často cestovaly do Evropy, kde Světlana vlastnila několik luxusních nemovitostí. Mocná Ruska rovněž vlastní přepychové domy v Petrohradě a soukromou jachtu.

V roce 2021 Luizu zahlédli v Paříži, kde navštívila Louvre. Luiza si rovněž užívala velkou popularitu na sociálních sítích, kam často dávala fotky ze svých cest. Na instagramu ji sledovalo 84 tisíc lidí. Ovšem poté, co Rusko zahájilo invazi na Ukrajinu, její účet zmizel. Po invazi čelila vlně nenávisti. „Sedíš v bunkru? Jako krysa?“ napsal jí jeden z uživatelů například. V dalších komentářích ji nazvali „dcerou vraha, válečného zločince, psychopata a narkomana“. 

Luxusní život

Luiza, která studovala v Petrohradě, se často objevovala na veřejnosti. Kromě toho, že byla aktivní na sociálních sítích, věnovala se módnímu návrhářství a vystupovala jako dýdžejka. Několikrát rovněž poskytla rozhovory médiím. V roce 2012 v interview promluvila o svém soukromí. „Vychovala mě babička, protože ostatní členové rodiny tvrdě pracovali a byli vždy zaneprázdněni. Přesto s nimi mám skvělé vztahy,“ uvedla Luiza s tím, že se svou mámou mají kamarádský vztah.

Rozovová se od vypuknutí války neobjevila na veřejnosti. „Zdá se, že její domnělý módní byznys byl zastaven a už nevystupuje jako dýdžejka  a neposkytuje rozhovory pro časopisy,“ uvedl nejmenovaný ruský investigativec pro britský britský deník Daily Mirror. Podle něj ji Putin poté, co čelila na sociální síti výhrůžkám, „odklidil" na bezpečné místo a o její ochranu se stará Federální bezpečnostní služba.

23:13
7. 6. 2023

Děkujeme za pozornost, se kterou sledujete náš online přenos věnovaný konfliktu na Ukrajině a událostem s ním spojeným. Další čerstvé zprávy můžete očekávat opět zítra ráno. Do té doby přejeme dobrou noc.

23:09
7. 6. 2023

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se ve svém večerním proslovu vyjádřil k následkům katastrofálního protržení Kachovské přehrady způsobeného ruským útokem. 

„Situace v okupované části Chersonské oblasti je naprosto katastrofální. Okupanti prostě nechali lidi v těchto hrozných podmínkách. Bez záchrany, bez vody, jen na střechách v zaplavených obcích. A to je další záměrný zločin Ruska: poté, co teroristický stát způsobí katastrofu, maximalizuje i škody z ní. Nyní potřebujeme jasnou a rychlou reakci světa na to, co se děje. Nelze ani s jistotou stanovit, kolik lidí na dočasně okupovaném území Chersonské oblasti může zemřít bez záchrany, bez pitné vody, bez potravin, bez lékařské péče. Naše armáda a speciální služby zachraňují lidi, jak je to jen možné, navzdory ostřelování,“ uvedl.

22:36
7. 6. 2023

Jevhen Ryščuk, exilový starosta Ruskem okupovaného města Oleshky v Chersonské oblasti, informoval o prvních obětech protržení přehrady Kachovka. Podle posledních informací se v oblasti utopili tři lidé.

Zobrazit celý online

Video  Psychologický výcvik ukrajinské armády  - Tisková služba Ozbrojených sil Ukrajiny
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa