Úterý 27. února 2024
Svátek slaví Alexandr, zítra Lumír
Oblačno 11°C

Údajná Putinova dcera Luiza zmizela: Schovala ji tajná služba!

Autor: rc, swp - 
21. března 2023
16:27

V minulosti si užívala přízně tisíců fanoušků na sociálních sítích, vystupovala jako dýdžejka a věnovala se módnímu návrhářství, o Luize Rozovové už ale nějaký čas nikdo neslyšel. Blondýnka, která je údajně dcerou ruského prezidenta Vladimira Putina a jeho bývalé milenky Světlany Krivonogichové, po invazi na Ukrajinu smazala účet na sociální síti a nějaký čas se neobjevila na veřejnosti. Putin ji údajně nechal odklidit na bezpečné místo!

O Luize Rozovové se mluví jako o levobočkovi ruského prezidenta. Luiza je dcerou jeho bývalé milenky Světlany Krivonogichové, která dřív pracovala jako uklízečka, ale dnes patří mezi nejbohatší Rusky. Osmačtyřicetiletá žena vlastní podíl v bance Rossija a navíc je majitelkou prominentního striptýzového klubu v Petrohradě s názvem „Love Sick“. Krivonogichová podle informací britského deníku Daily Star nadále udržuje „vřelý vztah“ s Putinem. V prosinci minulého roku ruský prezident údajně se skupinkou spolupracovníků navštívil její noční klub. 

Tisíce fanoušků

Před válkou na Ukrajině si Krivonogichová s Luizou užívaly luxusního života. Často cestovaly do Evropy, kde Světlana vlastnila několik luxusních nemovitostí. Mocná Ruska rovněž vlastní přepychové domy v Petrohradě a soukromou jachtu.

V roce 2021 Luizu zahlédli v Paříži, kde navštívila Louvre. Luiza si rovněž užívala velkou popularitu na sociálních sítích, kam často dávala fotky ze svých cest. Na instagramu ji sledovalo 84 tisíc lidí. Ovšem poté, co Rusko zahájilo invazi na Ukrajinu, její účet zmizel. Po invazi čelila vlně nenávisti. „Sedíš v bunkru? Jako krysa?“ napsal jí jeden z uživatelů například. V dalších komentářích ji nazvali „dcerou vraha, válečného zločince, psychopata a narkomana“. 

Luxusní život

Luiza, která studovala v Petrohradě, se často objevovala na veřejnosti. Kromě toho, že byla aktivní na sociálních sítích, věnovala se módnímu návrhářství a vystupovala jako dýdžejka. Několikrát rovněž poskytla rozhovory médiím. V roce 2012 v interview promluvila o svém soukromí. „Vychovala mě babička, protože ostatní členové rodiny tvrdě pracovali a byli vždy zaneprázdněni. Přesto s nimi mám skvělé vztahy,“ uvedla Luiza s tím, že se svou mámou mají kamarádský vztah.

Rozovová se od vypuknutí války neobjevila na veřejnosti. „Zdá se, že její domnělý módní byznys byl zastaven a už nevystupuje jako dýdžejka  a neposkytuje rozhovory pro časopisy,“ uvedl nejmenovaný ruský investigativec pro britský britský deník Daily Mirror. Podle něj ji Putin poté, co čelila na sociální síti výhrůžkám, „odklidil" na bezpečné místo a o její ochranu se stará Federální bezpečnostní služba.

8:20
Dnes

Rusko zakáže od 1. března na šest měsíců vývoz benzinu. Chce tak mít jistotu, že má dostatek benzinu v době, kdy je naplánovaná údržba rafinerií a poptávka od spotřebitelů a zemědělců roste. Zprávu, o které jako první informovala agentura RBC, potvrdila mluvčí místopředsedy vlády Alexandra Novaka.

Rusko již dříve zavedlo podobný zákaz od září do listopadu loňského roku. Cílem bylo řešit vysoké domácí ceny a nedostatek pohonných hmot. Výjimku měly pouze čtyři bývalí členové Sovětského svazu, kteří jsou členy Euroasijské hospodářské unie (EAHU) - Bělorusko, Kazachstán, Arménie a Kyrgyzstán, upozornila agentura Reuters.

Tentokrát se nebude zákaz vztahovat nejen na členy EAHU, ale také na Mongolsko, Uzbekistán a dvě Ruskem podporované separatistické oblasti Gruzie - Jižní Osetii a Abcházii.

07:31
Dnes

„Měla jsem tu čest zúčastnit se výstavy Lomykamin v rámci Krymské platformy s Olenou Zelenskou a dalšími u příležitosti 10 let ruské okupace Krymu a ocenění umělkyň, které uchovávají a chrání jedinečnou kulturní identitu krymských Tatarů a dalších původních obyvatel Krymu,“ tweetuje americká velvyslankyně na Ukrajině Bridget Brinková.

7:05
Dnes

Protivník ztratil za poslední den 850 lidí, 16 obrněných vozidel či jednu ponorku, hlásí generální štáb Ozbrojených sil Ukrajiny. Nezávisle to nelze ověřit.

 

Zobrazit celý online

Video  Psychologický výcvik ukrajinské armády  - Tisková služba Ozbrojených sil Ukrajiny
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Video se připravuje ...
Další videa