Úterý 27. září 2022
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Zataženo, déšť 13°C

Rusko se neštítí ničeho: Wagnerovci naverbovali šíleného kanibala Komarova!

Autor: rix - 
23. září 2022
13:05

Rusko do války na Ukrajině nabírá vojáky, kde se jen dá. A to i ve vězeních. Jedním z naverbovaných hrdlořezů je i šílený kanibal Jegor Komarov. Toho „proslavily“ brutální vraždy, ke kterým se sám přiznal. Své oběti pojídal a pil jejich krev. Teď se zřejmě masochista dostane na svobodu.

„Pokud odsloužíte na Ukrajině šest měsíců, zpět do vězení už nemusíte,“ apeloval na vězně šéf Putinovy soukromé armády, takzvaných Wagnerovců Jevgenij Prigožin, když je verboval. Jeho nabídku vyslyšel i nebezpečný vrah a kanibal Jegor Komarov.

Deviantního násilníka policisté zadrželi po autonehodě, kdy po srážce z kufru jeho auta vypadla mrtvola bez hlavy. Ač se dal šílený Rus hned na útěk, policisté si na něj došlápli.

Komarov se podle deníku The Sun po zadržení přiznal ke kanibalismu. Podle vlastních slov „rád lidi zabíjí“. Přiznal se i k vraždě osmatřicetiletého muže, kterého v touze po lidském mase zamordoval v petersburském parku. „Když zemřel, podřízl jsem mu hrdlo a ochutnal krev a maso. Ale měl jsem tupý nůž, maso se špatně řezalo. A chuť jeho žil mi nesedla,“ uvedl při výslechu doslova.

Než se těla tohoto muže zavražděného v parku Komarov zbavil, vyřízl mu prý jazyk a osmažil si ho doma na másle. Ale prý mu ani jazyk nechutnal. „Určitě by mi chutnala nějaká jiná část,“ řekl otrlým, ale přesto šokovaným vyšetřovatelům kanibal. Pak kriminalistům poradil, ať mu pouta nasadí co nejtěsněji, aby je „náhodou nekousl“.

Prigožin verbuje šílence z věznic

Informace, že Prigožin osobně jezdí verbovat do ruských káznic, se objevily již dříve. Podle amerického Institutu pro studium války (ISW) se podnikatel začíná prosazovat jako „tvář“ speciální vojenské operace, jak Moskva oficiálně nazývá invazi na Ukrajinu. Proruští vojenští blogeři neustále vychvalují Prigožinovy údajné úspěchy a někteří dokonce tvrdí, že by měl nahradit ruského ministra obrany Sergeje Šojgua, kterého viní z nedávné porážky v Charkovské oblasti.

Podle ISW se Wagnerovcům podařilo v ruských věznicích zverbovat již více než tisíc lidí, kteří souhlasili s odchodem do války na Ukrajině výměnou za příslib následného propuštění. Ruští trestanci jsou stále častěji využíváni okupační správou ke kontrole obyvatelstva na obsazených územích.

16:16
Dnes

Několik ukrajinských nákladních aut s municí zničila dělostřelecká palba ruských sil (jednotka „Kaskad“ DNR) v Katerynivce na západě Ukrajiny.

16:08
Dnes

Ukrajinská armáda ukořistila v Rubcích v Doněcké oblasti ruský přenosný průzkumný minometný radar 1L271 spolu se dvěma desítkami minometných pum OF-843B ráže 120 mm.

15:57
Dnes

Polský prezident Andrzej Duda, premiér Mateusz Morawiecki a dánská premiérka Mette Frederiksenová slavnostně otevřeli nový plynovod Baltic Pipe, kterým bude do Polska dodáván norský plyn, informuje televize Nexta.

Zobrazit celý online

Video  Hrozivé záběry z Charkovské oblasti: Provizorní mučírna v Kupjansku  - Reuters
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa