Čtvrtek 7. července 2022
Svátek slaví Bohuslava, zítra Nora
Zataženo, déšť 19°C

Krásné Natálii válka na Ukrajině láme srdce: Příbuzné má na obou stranách!

Autor: rix - 
28. května 2022
05:15

Instagramová modelka je rozhořčená z války na Ukrajině. A má proč, konflikt pro Natálii Golbovou ztrácí smysl. Narodila se přesně na hranici mezi oběma státy a rodinu má na obou stranách strašného konfliktu. Jak krasavice uvedla, cítí se zoufalá a bezmocná. 

Když Vladimir Putin poslal svá vojska okupovat Ukrajinu, Natálii to naprosto paralyzovalo. „Když ty hrozné události začaly, nemohla jsem se měsíc ani hnout z postele,“ popsala své trauma žena, která ráda vystavuje na instagramu svou sexy postavu. 

Nelíbí se jí, že se proti sobě nesmyslně staví i lidé, kteří byli kdysi přáteli. „Láme mi to srdce,“ podotkla zdrceně. Ačkoli má na obou stranách své příbuzné, o tom, koho podpoří, má jasno. „Nikdy nebudu podporovat stranu, která používá násilí,“ zdůraznila pro deník The Sun.

Natálii mrzí každá nepravost. Kráska, která chodila s rockerem Gavinem Rossdalem z kapely Bush, je zatvrzelou vegankou. Doufá, že tak napomůže planetě zdecimované globálním oteplováním. 

V současné době pracuje na nové veganské kuchařce s názvem The Model Chef. „Na základě nejnovějších studií to budou lahodné, vysoce výživné recepty, které vás udrží zdravé a v nejlepší kondici,“ nezapomněla propagovat svou práci. 

9:17
Dnes

Rusko se snaží plně pod kontrolu dostat Luhanskou oblast, v Doněcké oblasti pokračuje v útocích ve směru na Slovjansk, uvedla ukrajinská armáda.

9:15
Dnes

Ve středu, kdy byl státní svátek, vydalo Česko uprchlíkům 24 víz dočasné ochrany. Před týdnem jich bylo 645. Celkem vydala ČR 388.020 víz.

9:02
Dnes

Snímky z Lysyčansku. 

Zobrazit celý online

Video  Velvyslanec Ukrajiny v ČR pro Blesk o ruské brutalitě a genocidě: Zbraně budeme potřebovat ještě dlouho  - Markéta Volfová, Lukáš Červený
Video se připravuje ...

 

Video se připravuje ...
Další videa