Pondělí 4. července 2022
Oblačno, déšť 29°C

Překvapivé odhalení Putinovy dcery: Má dítě se Zelenským!

Autor: rix - 
21. května 2022
05:00

Mladší dcera ruského prezidenta Vladimira Putina Jekatěrina Tichonovová (35) má přítele. Na tom by nebylo nic tak zvláštního. Z jeho příjmení ale zcela jistě nemá radost její otec. Jekatěrina se zabouchla do bývalého šéfa Bavorského státního baletu, Igora Zelenského (52)!

Přední profesionální baletní tanečník a špičkový režisér, který donedávna stál v čele Bavorského státního baletu a během své kariéry působil i v USA. Takový je Igor Zelenský. Jen co se Tichonovová v roce 2017 rozvedla s miliardářem Kirillem Šamalovem, nabrnkla si jmenovce ukrajinského prezidenta. Za svým přítelem Jekatěrina létala pravidelně do Mnichova, přičemž na cestách ji doprovázely stráže ruské tajné služby. 

„Musela tuto trasu z Moskvy do Německa podniknout mnohokrát,“ uvedl podle deníku Daily Mail zdroj obeznámený s jejími výlety za štěstím. S tím je ale konec, i na ni dopadly sankce uvalené na Rusko kvůli ničím nevyprovokovanou ruskou invazi na Ukrajinu.

Situace je o to pikantnější, že Jekatěrina má mít se Zelenskym dvouletou dceru. To podle Daily Mailu potvrzují například uniklé informace o letenkách z emailu bezpečnostní služby prezidenta a osobního strážce Tichonovové Alexeje Skripčaka.

„Ve Skripčakových dokumentech jsou pasy Putinovy ​​dcery, Zelenského a malé dívky,“ potvrdil zdroj. Celé jméno malé holčičky zůstalo nezveřejněno, ale prostřední jméno po otci je „Igorevna“, což sedí se jménem bývalého šéfa bavorského baletu. 

Právě jeho angažmá v čele významné instituce měla podkopat Putinova invaze na Ukrajinu. Tu Zelenský odmítl odsoudit, a tak se lukrativního místečka musel vzdát. Muž je popisován jako jeden z nejúspěšnějších ruských baletních tanečníků, hvězda Mariinského divadla v Petrohradě a New York City Ballet Company.

9:03
Dnes

Mezinárodní olympijský výbor navýší finanční pomoc ukrajinským sportovcům. Při návštěvě ruskou invazí zasažené země to prohlásil předseda MOV Thomas Bach.

„Uděláme všechno pro to, abychom je viděli na hrách v roce 2024 v Paříži a na zimní olympiádě v roce 2026 v Cortině d'Ampezzo a Miláně,“ citovala agentura SID Bacha, který se v neděli v Kyjevě potkal s prezidentem Volodymyrem Zelenským.

„Na začátku války jsme založili fond s částkou 2,5 milionu dolarů, kterou navýšíme na 7,5 milionu (asi 178 milionů korun),“ řekl Bach a dodal, že MOV i nadále zastává vůči Rusku a Bělorusku, které se na invazi podílí, nekompromisní postoj.

8:49
Dnes

V jižní části bojiště se Rusové snaží dobýt zpět ztracené pozice u obcí Ivanivka, Poťomkyne a Myrne a nepřipustit ukrajinské ofenzivní akce v Chersonské a Mykolajivské oblasti. Ukrajinské velení také tvrdí, že dělostřelectvo a letectvo podnikají úspěšné útoky na muniční sklady a na soustředění živé síly a vojenské techniky nepřítele.

8:26
Dnes

Ukrajinský štáb poznamenal, že u Doněcka se ruská vojska zaměřují na vytlačení ukrajinských jednotek na linii Siversk-Fedorivka-Bachmut. Přes tyto obce, ležící paralelně s hranicí Doněcké a Luhanské oblasti, vede silnice, připomněla stanice BBC na svém ruskojazyčném webu.

U Charkova se ruské síly snaží nedovolit ukrajinským jednotkám přejít do útoku. U obce Prudjanka, ležící mezi Charkovem a hranicí s Ruskem, „ukrajinští vojáci rozhodně potlačili nepřátelský pokus o útočné akce“, hlásí ukrajinský štáb.

Zobrazit celý online

Video  Putinovy válečné zločiny. Bude za ně skutečně odsouzen?  - Videohub
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa