Sobota 1. dubna 2023
Svátek slaví Hugo, zítra Erika
Zataženo, déšť 13°C

Putin poslal svou dceru do domácího vězení?! Prý chtěla uprchnout z Ruska!

Autor: pma - 
22. dubna 2022
05:00

Vědkyně a dcera ruského prezidenta Vladimira Putina, Maria Voroncovová Faassenová chtěla u příležitosti svých 37. narozenin odletět na dovolenou do „spřátelené“ země. To jí ale táta zatrhl a nakázal jí domácí vězení. Prý se bál, že se do Ruska už nevrátí.

Nejstarší dcera ruského prezidenta Vladimira Putina, Maria Voroncovová Faassenová (36) se narodila v době, kdy byl ruský prezident ještě agentem KGB. Přestože používá příjmení své babičky a svého manžela, její vazba na prezidenta Putina je dávno veřejným tajemstvím. 

Maria je odbornicí na vzácná genetická onemocnění u dětí. Mimo to je i přední výzkumnou pracovnicí Národního radiologického centra lékařského výzkumu Ministerstva zdravotnictví Ruské federace. 

Na dovolenou mířila s novým přítelem

Dovolená by se jí určitě hodila, ale kvůli svému otci si jen tak nikam nezaletí. Voroncová měla v plánu v příštím týdnu odletět u příležitosti svých 37. narozenin na romantickou dovolenou do „spřátelené“ země. Podle kanálu General SVR Telegram jí měl dělat společnost její nový přítel Jevgenij Nagornyj. S tím Maria randí od rozpadu svého manželství se synem plukovníka NATO, Jorritem Faassenem.

Chtěla uprchnout z Ruska?

Ruský prezident prý totiž s dceřiným výletem nesouhlasil. „Putin odpověděl kategorickým odmítnutím, čímž posílil bezpečnostní ochranu Marie,“ uvádí telegramový kanál. Mariu teď prý místo dovolené v tropech a koupání v moři čeká domácí vězení. Skutečným důvodem má být Putinova obava, že se vědkyně neplánovala do Ruska vrátit! Zpráva ovšem neuvádí, zda motivem plánovaného úprku z vlasti měla být probíhající válka mezi Ruskem a Ukrajinou, kterou vyvolal její otec.  

23:28
31. 3. 2023

Vážení čtenáři, pro dnešek se s vámi loučíme. Pokračovat budeme zase zítra v brzkých ranních hodinách. Přejeme dobrou noc.

23:10
31. 3. 2023

V Avdijivce podle agentury Unian stále zůstává několik stovek civilistů, kteří přežívají převážně ve sklepích. Výbuchy nebo ostřelování jsou tam na denním pořádku. Podle hodnocení analytiků z amerického Institutu pro studium války z minulého týdne přesměrovaly ruské síly svoji hlavní pozornost z Bachmutu, o jehož dobytí se marně snaží už řadu měsíců, právě na Avdijivku.

22:44
31. 3. 2023

Podle šéfa doněcké regionální správy Pavla Kyrylenka bylo při ostřelování Andijivky zabito 5měsíční dítě a jeho babička. Matka a otec dítěte byli zraněni. „Tragédii se dalo předejít: právě včera policisté znovu přesvědčovali matku dítěte, aby myslela na syna a odešla. Ani to však bohužel nevedlo ke kýženému výsledku - žena opět rozhodně odmítla odejít na bezpečnější místo. A dnes se stalo nenapravitelné. Bohužel se evakuace stále některým lidem zdá nepochopitelná a zbytečná. Ale je to jediná věc, která nyní dokáže zachránit životy,“ řekl Kyrylenko. Informovalo o tom zpravodajství Nexta.

Zobrazit celý online

Video  Abramovič na Ukrajině. Mynářova cesta do Kataru vyšla na 100 tisíc! A smrt Ronaldova syna  - Bára Horáková
Video se připravuje ...

Video  Abramovič na Ukrajině. Mynářova cesta do Kataru vyšla na 100 tisíc! A smrt Ronaldova syna  - Bára Horáková
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa