Středa 28. února 2024
Svátek slaví Lumír, zítra Horymír
Oblačno 11°C

V Egyptě zahráli „Být stále mlád“. Češi se o smrti Gotta dozvěděli u bazénu

Autor: sab - 
2. října 2019
14:20

Zpráva o smrti Karla Gotta obletěla svět. Netradičně se smutnou zprávu dozvěděli čeští turisté na dovolené v Egyptě. V hotelovém resortu v dovolenkovém ráji Marsa Alam z ničeho nic zahrál DJ u bazénu Gottovu píseň. Potom všichni drželi minutu ticha.

„Po obědě jsme byli u bazénu a najednou začala hrát písnička Karla Gotta, přišlo nám to zvláštní, protože hráli hlavně místní hudbu nebo světové hity, ale nic českého,“ řekla Blesku Andrea, která je z manželem na dovolené v Egyptě. To že zpěvák zemřel si pak našli na internetu. Gottovy písně prý nechala zahrát Češka, která v egyptském hotelu pracuje jako animátorka.

Video  U bazénu v Egyptě hráli Čechům Gottovy písně 
Video se připravuje ...

U bazénu zahráli tři písně, mezi nimi i skladbu s názvem Být stále mlád. „Je tu asi okolo dvaceti Čechů, všichni zvedali ruce nad hlavu a pohupovali se do rytmu. Bylo znát, že to všechny mrzí, spontánně jsme si stoupli do kruhu a drželi pak minutu ticha. Přidali se k nám cizinci i místní. Všichni věděli, o jakou osobnost jde, jméno Karla Gotta řeknou hned, když zjistí, že jsme z Česka,“ dodal Jaroslav z Prostějova.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Zobrazit celou diskusi