Blondýna z Rathova harému: Dostala trafiku v nemocnici!

Blondýna z Rathova harému Johana Novotná
Autor: map, simao, ČTK - 
14. 3. 2013
19:32

Řídila v Rathově kraji podezřelá výběrová řízení, nyní bude pracovat na speciálně zřízeném manažerském místě v kolínské nemocnici. Náhoda? V případě Johany Novotné (33) se spíš šušká o tom, že jde tak trochu o další trafiku.

Blondýna z Rathova harému Johana Novotná skončila po Rathově zatčení "na dlažbě". Kvůli tomu, že šéfovala krajskému oddělení veřejných zakázek v době, kdy Středočeskému kraji šéfoval král David a podle policie se čile manipulovalo s tendry.

Tehdejší nová hejtmanka Zuzana Moravčíková odmítla s Novotnou nadále spolupracovat. A tak musela Novotná spolu s dalšími lidmi z úřadu odejít. I Moravčíkovou však překvapilo, kam směřují současné kroky Novotné.

Pověst Rathovy spolupracovnice nakonec nebyla překážkou, aby Novotná získala nové místo ve správě - a opět se jedná o zajímavý post.

Vytvořili pro ni místo náměstkyně

Tentokrát bude Novotná zastávat pozici ekonomické náměstkyně v kolínské krajské nemocnici. Ta pro ní tenhle post zvláště vytvořila, jednoho hospodářského náměstka už v nemocnici mají. Upozornil na to server iHned.cz.

Podle šéfa kolínské nemocnice Petra Chudomela to však není žádný problém. "Narostla agenda, museli jsme tým posílit," odvětil lakonicky ředitel nemocničního zařízení s tím, že dva ekonomičtí náměstkové nejsou luxusem ani v době úspor. Ještě v novoročním dopise svým zaměstnancům však zdůrazňoval právě nutnost spořit...

Chudomel pak přiznal: "O mě se policie také zajímala a podával jsem svědectví. Takže to nepovažuji za diskvalifikující," řekl serveru a ohledně Novotné dodal: "Navíc nemám informace o tom, že by byla podezřelá z nějakého trestného činu."

Rath si však Novotnou přivedl na kraj z administrátorské firmy ML Complet, která figuruje v jeho korupční kauze. Jednou z obviněných pak byla i jednatelka této společnosti Lucia Novanská.

Doporučujeme
lpitriska ( 15. března 2013 08:58 )

Ten jde myslím do aeroholdingu

luder ( 15. března 2013 01:50 )

Co se týče Ratha, to jistě ano, ale hlavně nezapomenout také na ty gigazloděje, kteří se na nás usmívají denně z obrazovek.

sheila16 ( 15. března 2013 00:57 )

Puhajková, že se nestydí !!! že jí hamba nefackuje

sheila16 ( 15. března 2013 00:56 )

To je svi*ě zlatokopka A Rath hybaj zůstat ve vězení za ty krádeže a korupci

mortis69 ( 14. března 2013 23:46 )

Takže shrnuto:Chudomel mele o úsporách a vytvoří zbytečné místo,s odůvodněním nezbytnosti Takovou hovadinu může splodit jedině socan,který je těžce ve vleku zloděje Rátha Hlavně,aby příště nevyhráli volby,to by teprve byla trafika

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa