Štědrovečerní tragédie: Myslivec vyvraždil rodinu! Zastřelil ženu, syna i psa

Ilustrační foto  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: uá - 
25. prosince 2012
18:16

Obrovská rodinná tragédie otřásla Jílovým na Děčínsku. Dnes po poledni našli policisté v jednom z tamních rodinných domů tři mrtvá těla. Starší muž tam zastřelil manželku, syna i psa, a pak zbraň obrátil proti sobě. Tragédie se odehrála na Štědrý den večer.

Policisté jsou zatím na informace skoupí. "Bylo stanoveno několik vyšetřovacích verzí, nejpravděpodobnější se jeví ta, že otec rodiny zastřelil svou manželku a syna a poté spáchal sebevraždu," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek s tím, že více bude vědět až poté, co vyšetřovatelé místo tragédie ohledají. Ti byli na místě až do večerních hodin.

Ženu a vnučku zastřelil ve spánku

Podle informací Blesku vraždil starší myslivec. Údajně počkal, až rodina usne, a pak se svou legálně drženou zbraní všechny postřílel. Nakonec zastřelil i sebe.
Těla objevili policisté dnes.

Zavolali je příbuzní, kteří přijeli na návštěvu, nikdo jim ale neotvíral. O motivu dvojnásobné vraždy a sebevraždy zatím místní pouze spekulují. Někteří hovoří o rodinných neshodách, jiní o dluzích.

lobotom ( 27. prosince 2012 23:28 )

myslivec není člověk, takže správně měli napsat dva mrtví lidé a dvě zvířata neboli čtyři mrtvá těla, stejně to maji blbě i po opravě

endynka47 ( 26. prosince 2012 09:03 )

Další oběti ze zoufalství,výsledek nečasokalousovi politiky a jejich exekutorských kumpánu

jarofenin ( 26. prosince 2012 08:51 )

manzelka byla kukacka

jarofenin ( 26. prosince 2012 08:49 )

To je ostrostrelec. Ze dvou lidi zabil tri. Kam se hrabe ČakNorysT

tomik007 ( 26. prosince 2012 04:08 )

jasne - dobrym revolverem sejmes i nosorozce...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud