Amanda po vraždě kupovala prádélko a plánovala sex

Autor: zuf - 
11. 10. 2011
12:34

Amanda Knox má jako většina žen ráda nakupování. Přestože od svého propuštění z rodinného domu příliš nevychází, fotografové ji zachytili, když vyrazila na nákup poprvé po čtyřech letech, které strávila za mřížemi. Nakupovala i den po smrti spolubydlící Meredith, a to dokonce erotické prádlo!

Amanda Knox je od svého propuštění z italského vězení, ve kterém strávila čtyři roky kvůli podezření ze znásilnění a brutální vraždy své spolubydlící Meredith Kercher, v centru pozornosti novinářů. Po návratu do USA se nejprve schovávala v domě své matky a její nové rodiny, v neděli se ale vrátila do svého rodného Seattlu, kde žije s otcem.

Fotografové, kteří obléhají dům nové mediální star, se v pondělí dočkali jejího prvního výletu na veřejnost. Vyrazila si do místního obchodu, ale její nákup byl poměrně skromný. Odnesla si jen zubní pastu a čokoládovou tyčinku. Zubní kartáček jí asi pořídil někdo jiný. Ten, který používala v italské věznici, totiž podle vězeňského rituálu po propuštění zlomila a vyhodila.

Zajímavější nákupy si ale Amanda vyřizovala krátce po smrti své spolubydlící Meredith Kercher. Den poté, co Amanda a Raffaele objevili její tělo v kaluži krve, vyrazili si spolu na nákupy odvážného spodního prádla. Hrůzný nález je očividně neodradil od chuti na společné postelové hrátky.

Záběry z bezpečnostních kamer zachytily Amandu a Raffaela den po vraždě Meredith Kercher, jak se vášnivě líbali na veřejnosti
"Asi dvacet minut vybírali kalhotky, nakonec vzali tanga a k nim top," popsal prodavač z obchodu. "Když platili, zaslechl jsem, jak mu slibuje, že ho pak vezme domů, aby spolu mohli mít divoký sex," dodává prodavač.

Bezstarostné chování obou tehdejších milenců dokazují záběry bezpečnostní kamery. Jejich lehkomyslnost vzbudila pochyby a podezření veřejnosti ohledně jejich neviny. Sexuálně motivovaná vražda byla totiž jednou z variant, když vyšetřovatelé hledali motiv, který Amanda Knox a Raffaele Sollecito mohli mít.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa